Ulft, Netherlands

Talententuin met 62 kramen uit jas gegroeid

Regio8 | 13 november 2017 15:36 | Aangepast op 13 november 2017 15:36

“Afgelopen jaar hadden we 38 stands en dit jaar zijn het er 62”, zegt Adelin Lankveld van het organiserende bedrijf Achterhoek Werkt. “We merken gewoon dat er vanuit veel bedrijven die nog niet bij de Talententuin geweest zijn, steeds meer vraag is.” Tijdens de Achterhoekse Talententuin worden werkzoekende jongeren gelinkt aan werkgevers voor een baan of een afstudeerstage.

Niet het volledige evenement zal verplaatst worden naar de SSP-hal, want in het ICER blijft het grote podium staan, waar drie grote masterclasses plaats zullen vinden. “We hebben drie grote sectoren die een rol spelen”, zegt Adelin. “Dat zijn zorg, techniek en financieel.” Mathijs Bouman van het Financieel Dagblad en RTL Z, Eric van Uum van Microsoft en Jurriaan van Rijswijk van Games for Health zullen het podium betreden voor een presentatie.

Ambitie
Na een jaar dat een flinke stijging in omvang kende, wil organisator Achterhoek Werkt zich voornamelijk richten op het verbeteren van de kwaliteit. “Groei is supermooi, maar dat is niet het hoofddoel”, zegt Lankveld. “Maar die daadwerkelijke match is het belangrijkste.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Friese jongeren bieden excuses aan na beschadiging motorbeeld Hengelo: 'Dit is nooit de bedoeling geweest'

De diefstal van het iconische motor-standbeeld bij de Remigiuskerk in Hengelo is al een paar dagen d...

Geen straf voor dodelijk ongeval Laag-Keppel na gesprek met nabestaanden

De 48-jarige man uit Groenlo die in oktober 2024 in Laag-Keppel een dodelijk ongeluk veroorzaakte, k...

Geen witte, maar wel een koude kerst volgens weerboer Gerrit Vossers

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Doetinchemse Uitdaging verhuist met ontmoetingsplek en 'Sjop' naar nieuw onderkomen

De Doetinchemse Uitdaging is met twee initiatieven verhuisd naar horecagelegenheid Streeckgenoot. Na...

Christoffelbeeld teruggeplaatst in Gendringen: ‘Ik wist niet waar hij gebleven was’

Het beeld van Christoffel is weer terug in Gendringen. Jarenlang stond het beeld bij de Christoffels...

'Geitenhouderij' advies Gezondheidsraad kan realisatie van tientallen woningen in Bronckhorst blokkeren

De komst van 73 woningen in de gemeente Bronckhorst staat op de tocht. Door het nieuwe advies van de...