gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tafeltennis bij blacklight in Lichtenvoorde

1ba5c07d10aeb2e8fb9c6493ff4f7851.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het is eigenlijk tafeltennis in het donker", aldus Inge Wevers, een van de organisatoren namens Litac. "Je ziet de bal, het bovenste gedeelte van het net en de randen. En dan is het wedstrijdjes spelen." Wout van Ooijen is enthousiast. "Zonder licht zie je de ballen allemaal glinsteren, dat vind ik mooi om te zien", aldus de jonge deelnemer. Hüseyin Akıcı sluit zich daarbij aan. "Je kunt de batjes bijna niet zien, maar de bal wel heel goed."

Het toernooi wordt eens per twee jaar georganiseerd door tafeltennisvereniging Litac. "Helaas is de deelname dit jaar iets minder", vertelt Wevers, die zaterdag zo’n twintig kinderen mocht verwelkomen in sporthal De Zandschoppe. "Maar het is wel heel gezellig."

Foto: REGIO8

Lees ook

Hoogwateroefening20.png

Emmerich bouwt in één weekend een mobiele muur tegen hoogwater in de Rijn

Zwaarbeladen vrachtwagens rijden af en aan, heftrucks tillen aluminium balken uit pallets en op de Rijnpromenade staan rijen hulpverleners klaar. In Emmerich leek het afgelopen weekend even alsof het water al tegen de voordeur stond. In werkelijkheid ging het om een grootschalige hoogwateroefening, maar wel één die weinig aan de verbeelding overliet.

Gijs Korenblik (foto Erik Carriere).jpg

Wordt Doetinchemmer Gijs Korenblik beste filmleraar van het land? ‘Een leuk dagje uit’

De beste filmleraar van Gelderland en Overijssel is hij al. Maar Doetinchemmer Gijs Korenblik kan woensdagmiddag een grotere prijs binnenslepen. De docent maakt namelijk kans op de landelijke titel Filmleraar van 2025/2026.

SportverkiezingDTC20.jpg

Doetinchem viert sportieve topprestaties tijdens jaarlijkse sportverkiezing

Het Amphion Theater in Doetinchem vormde maandagavond opnieuw het decor van de jaarlijkse Sportverkiezing. Tijdens deze feestelijke avond werden lokale sporters, verenigingen en vrijwilligers in het zonnetje gezet. Grote winnaars waren BMX’er Michelle Wissing, die werd uitgeroepen tot Sportvrouw van het Jaar, en baanwielrenner Loris Leneman, die de titel Sportman van het Jaar in de wacht sleepte.

a12.jpg

Grote verkeershinder op komst bij IJsselbrug A12: eerste werkzaamheden van start

Achterhoekers die de komende tijd met de auto richting Arnhem gaan moeten volgens Rijkswaterstaat rekening houden met extra reistijd ongeveer 60 minuten. Op 7 april starten ze met groot onderhoud aan de betonnen IJsselbrug in de A12 bij Arnhem. Op dit moment worden 's nachts al extra werkzaamheden verricht.

WhatsApp Image 2026-03-24 at 09.58.55.jpeg

Wegafsluiting Doetinchemseweg bij Wijnbergen zorgt voor extra reistijd

De Doetinchemseweg tussen Wijnbergen en het viaduct over de A18 is van 23 maart tot 8 mei 16.00 afgesloten voor verkeer. Er worden onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd en de weg krijgt een 60 kilometer inrichting.

Graafschap College Skills The Finals.JPG

Vier studenten Graafschap College winnen landelijke vakwedstrijd

Studenten van het Doetinchemse Graafschap College schitterden afgelopen week bij landelijke vakwedstrijden. Vier scholieren wonnen goud in Skills The Finals, waarin ruim 600 vmbo-leerlingen en mbo-studenten het tegen elkaar opnamen.