gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

’t Rotterdammertje moet zijn deuren sluiten

bf35677efb65813e36491aadb7e7a93e.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik moet doorprocederen en dat kan jaren gaan duren”, zegt coffeeshophouder Jan van der Heijden. “Ik ben niet de schuld van deze ellende dus ik heb hier geen vrede mee.” Hij gaat dan ook verdere stappen ondernemen. “Hierna krijgen we een aantal procedures bij de commissie van bezwaar, daarna kun je nog bodemprocedures beginnen bij de rechtbank. Uiteindelijk kom je dan bij de Raad van State terecht, maar dan ben je al een heel eind verder.” De coffeeshophouder is erg teleurgesteld over de uitspraak. “Ik vind het voor mezelf erg vervelend, maar ook voor mijn medewerkers is het erg vervelend. Die zullen de WW in moeten.” De shop blijft nog open tot en met woensdag 8 maart.

De exploitant van ’t Rotterdammetje in Doetinchem verwacht dat er een kans is dat veel klanten naar illegale handelaren gaan. “Er is nog een shop in Doetinchem, dat is de Diamond, maar die is aanzienlijk kleiner dan deze”, zegt eigenaar Jan van der Heijden. “Die heeft minder capaciteit, dus als daar ons klantenbestand bij zou komen, dan hebben ze daar wel een probleem.” Toch denkt Van der Heijden dat dit niet zal gaan gebeuren. “Een paar jaar geleden hebben wij meegemaakt dat de Diamond en de Bazaar dicht gingen, toen kregen wij een enorme piek.” Dat hoogtepunt bleek niet voor lange tijd, want de klanten bleven al snel weer weg. “Die gaan het illegale circuit in en dat is het probleem.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.

OngevalBlur3.jpg

Kettingbotsing met vier voertuigen nabij Groenlo: twee personen gewond

Bij een kettingbotsing op de Ruurloseweg ter hoogte van Groenlo zijn woensdagochtend twee personen gewond geraakt. Er waren vier voertuigen betrokken bij het ongeval.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 10.52.44.jpeg

Auto volledig uitgebrand onder viaduct in Doetinchem

Een auto is dinsdagavond volledig uitgebrand onder een viaduct in Doetinchem. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

rechtbankZutphen.jpg

Misbruikzaak zwembad Zelhem niet achter gesloten deuren

De misbruikzaak tegen de zwembadstagiair uit Zelhem wordt niet achter gesloten deuren behandeld. De rechtbank heeft dinsdag dit verzoek van de advocaat van de verdachte afgewezen.

a12.jpg

Opknapbeurt IJsselbrug A12 van start: wekenlang extra reistijd voor Achterhoekers

Rijkswaterstaat start dinsdagavond 7 april om 21.00 uur met groot onderhoud aan de IJsselbrug op de A12 bij Arnhem. Achterhoekers die dagelijks richting Arnhem reizen, krijgen te maken met vertraging: de extra reistijd kan oplopen tot ongeveer een uur.