Ulft, Netherlands

Swim to Fight Cancer treurt niet om bacterie

Regio8 | 8 september 2017 15:05 | Aangepast op 8 september 2017 15:05

‘’Ontzettend jammer, we wisten dat dit er misschien aan zou komen. Maar gelukkig hadden we een tweede plan achter de hand, we gaan nu met alle deelnemers in kano’s roeien in een lange slinger’’, vertelt projectleider Margot Verhagen. ‘’De volwassenen gaan vier kilometer roeien en de kinderen 2,7 kilometer. Dus er moet nog steeds een inspanning worden geleverd om de sponsoren te bedanken.’’

Deelnemers Britt Hermans en Janet Ankersmit vinden het vervelend, maar geven hun doel niet op. ‘’Ik vind kanoën een beetje eng, maar we doen het allemaal voor het goede doel’’, vertelt Britt, die kortgeleden haar moeder verloor aan de ziekte kanker en daarom graag geld inzamelt voor de bestrijding van de ziekte. ‘’Ik ga morgen de kano in en volgende week naar Apeldoorn’’, zegt Janet over de aankomende zwemevenementen van Swim to Fight Cancer.

Aanvankelijk zouden 97 zwemmers het water in duiken. Projectleider Verhagen hoopt dat zij ondanks het besluit om niet te zwemmen zaterdag wel in een kano stappen. De opbrengst staat tot op heden al op ruim 45.000 euro.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Redactie REGIO8 | 12 nov 2025 12:23

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Remco Geurts | Bart Sollman | 12 nov 2025 16:41

Lees ook

Woningbrand aan Aaltenseweg in Lichtenvoorde

Aan de Aaltenseweg in Lichtenvoorde is zondagmiddag de brandweer gealarmeerd voor een woningbrand. B...

Bestuurder gewond bij eenzijdig ongeval op Wildenborchseweg in Vorden

Op de Wildenborchseweg in het buitengebied van Vorden heeft zaterdagavond een eenzijdig verkeersonge...

Illegale rave in gekraakt pand Doetinchem beëindigd door politie

De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een illegale raveparty beëindigd in een gekraak...

Zwarte Cross verrast: geen online tickets, maar ouderwets in de rij

De Zwarte Cross is vrijdag voor even teruggegaan naar vroeger. Bij Café De Tol verkocht de organisat...

Op de elfde van de elfde is Sint Maarten in Duitsland een groots kinderfeest

Als je begin november de grens oversteekt, merk je meteen: in Duitsland is het feest van Sint Maarte...

TenneT presenteert forse investeringsplannen: extra transformator in Langerak

Landelijk netbeheerder TenneT heeft zijn investeringsplannen voor de komende vijftien jaar gepresent...