Ulft, Nederland
Terug

Succesvolle politiecontroles in Doesburg

08d0a25b71a57033e37a6c8c6878dfc1.jpg
Redactie REGIO8 |
Het bedrag van 11.000 euro kwam voort uit openstaande boetes van vijf personen. 2155 euro kon direct geïnd worden door de politie. Om de druk bij de wanbetalers op te voeren vorderde de politie hun auto's in. In samenwerking met de belastingdienst werden zes auto's afgesleept.

Tevens kwam de politie een aantal bijzondere situaties tegen. Zo was een 27-jarige Doetinchemmer bleek bij controle nog 65 dagen gevangenisstraf open te hebben staan. Ook had hij drie messen in zijn kofferbak. Een 35-jarige Arnhemmer ging op de vlucht voor de politie wegens herhaaldelijk rijden zonder rijbewijs en een 29-jarige Arnhemmer en zijn 43-jarige bijrijder uit Westervoort hadden een gestolen fiets in hun kofferbak.

DDO
De controles werden gehouden in het kader van het Donkere Dagen Offensief. Dat is gericht om woninginbraken, bedrijfsovervallen en straatroven te voorkomen. In de donkere maanden, tussen oktober en april, is elk jaar sprake van een piek van deze delicten.

Lees ook

VanKeukentafelNaarKieslijst2.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Bennie en Inge Morsink in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: vader Bennie en dochter Inge Morssink, samen namens OBL op de kieslijst van Samen D’ran in Berkelland.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 09.08.48.jpeg

Fietsster ten val na onwelwording in Doetinchem

Een oudere vrouw raakte donderdagmiddag onwel terwijl zij fietste over de Burgemeester Tenkinkstraat in Doetinchem. Zij kwam ten val op het asfalt en is in het ziekenhuis verder behandeld.

15d4d017c302a0b87295d01fc6656b64.jpg

Raad Doetinchem stemt in met opvang voor daklozen aan Amphionstraat

De gemeenteraad van Doetinchem heeft donderdagavond ingestemd met de komst van een opvanglocatie voor dak- en thuislozen in het voormalige GGNet-kantoorpand aan de Amphionstraat. Daarmee komt een einde aan de lange zoektocht naar een permanente opvanglocatie. De raad stemde unaniem in met het besluit.

Elten0.png

Ondernemers in Elten voelen gevolgen van grensmaatregelen, politiek kijkt naar Berlijn

Ondernemers in Elten merken dat hun omzet terugloopt door de verkeersmaatregelen bij de grens met Nederland waar eenrichtingsverkeer is ingesteld richting de grens.Tegelijkertijd richt de Duitse lokale politiek zich vooral op Berlijn, waardoor er weinig druk op de gemeente Montferland wordt uitgeoefend.

MarinusFluitje0.jpg

De Graafschap op bezoek in Maastricht: kleine kans op periodewinst

De Graafschap reist vrijdag af naar het diepe zuiden. In Maastricht wacht een ontmoeting met MVV Maastricht. Bij winst op de huidige nummer zeventien van de Eerste Divisie maken de Doetinchemmers zelfs nog kans op de derdeperiodetitel, al lijkt de focus daar niet op te liggen.

brugLochem4.jpg

Dodelijk brugongeval Lochem: partijen brachten risico’s niet goed in kaart

De partijen die betrokken waren bij de bouw van de Nettelhorsterbrug over het Twentekanaal in Lochem hebben de risico’s vooraf onvoldoende in kaart gebracht. Dat concludeert de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV) na het dodelijke ongeval in februari 2024.