Ulft, Netherlands

Studenten Graafschap College sneeuwvrij

Regio8 | 11 december 2017 12:39 | Aangepast op 11 december 2017 12:39

“De weersverwachting in de loop van de middag is slecht”, zegt Ted van Vilsteren van het Graafschap College. “Dan moeten de bussen nog rijden en de mensen vanuit hier moeten ook naar Eibergen terug kunnen komen.” De studenten zijn blij met het besluit, maar ook kritisch. “Het is prima, maar het moest eigenlijk veel eerder”, zegt leerling Daan Cevat. “De mensen zijn vanochtend naar school gekomen maar moeten nu weer weg. Dus dat vind ik een beetje belachelijk.”

“Je kunt moeilijk van tevoren zeggen dat alles eruit gaat, als je nog niet precies weet wat de voorspellingen zijn”, zegt Van Vilsteren. “Maar vanmorgen bleek dat een aanzienlijk deel van de studenten hun eigen keuze had gemaakt.” Slechts een derde van de studenten was maandagochtend naar school gekomen. De school verwacht die leerlingen dinsdagochtend weer op school. “We bekijken dit van dag tot dag, zoals het er nu naar uitziet zal het morgen een stuk beter zijn.”

Middelbare scholen passen rooster aan

Verschillende middelbare scholen hebben maandagmorgen ook het rooster aangepast. Het Ulenhof College sloot de deuren na het vijfde lesuur, wat inhoudt dat leerlingen om 12.50 uur naar huis mochten. Ook het Ludger College liet de leerlingen om 12.10 uur vertrekken. Het Rietveld Lyceum laat leerlingen tot half 3 op school blijven. Het Almende College liet leerlingen van de locaties Wesenthorst en Bluemers om respectievelijk 13.10 uur en 12.00 naar huis gaan.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Woning volledig uitgebrand in Terborg

Redactie REGIO8 | 27 dec 2025 09:55

Lees ook

Woning volledig uitgebrand in Terborg

Bij een brand in Terborg is zaterdagochtend een woning verloren gegaan. Een bewoner is ter controle ...

Explosieven aangetroffen in Lichtenvoorde, vijftig woningen ontruimd

Midden in een woonwijk in Lichtenvoorde zijn vrijdag aan het eind van de middag explosieven gevonden...

Keupers Kerst | Kijk hier de compilatie

Hans Keuper is in de aanloop naar Kerstmis door de Achterhoek getrokken om bij verschillende generat...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht koude dagen voor oud en nieuw

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Eerste marathon op natuurijs tweede kerstdag in Winterswijk

De eerste marathon op natuurijs van dit seizoen is deze vrijdag op de baan van de Winterswijkse IJsv...

Kerstspecial | Kerst 2025 met Okidoki

Het is inmiddels een ware traditie, de speciale radiouitzending van Kerst met Okidoki. In het Milky-...