gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Studenten AOC Oost met trekker naar school

4198b6a4f8530120920306db52dca64e.jpg
Redactie REGIO8 |

"De reden dat we dit organiseren is, dat iedereen op deze school in de landbouwsector zit", legt organisator Jay Engelbarts uit. "We mogen eigenlijk nooit met de trekker naar school komen, want het is geen vervoersmiddel." Het aantal trekkers dat vrijdagochtend bij de school staan geparkeerd, wordt boven de honderd geschat. Ondanks het feit dat trekkers te groot zijn voor de reguliere parkeerplaatsen, zijn er geen problemen ontstaan. "Het past hier allemaal wel op de parkeerplaatsen", vertelt leerling Thijs Koster. Hij is een van de studenten die de trekkers op de juiste plekken mag zetten. "We hebben achter ook nog een veldje waar de tractoren kunnen staan."

De reacties van de studenten zijn erg enthousiast. "Het geeft gewoon een kik dat er zoveel trekkers staan en dat ik zelf ook met de trekker hiernaartoe mag rijden", aldus Koster. Dat de boeren in opleiding trots zijn op hun eigen tijdelijke vervoersmiddel, is wel duidelijk. Een aantal studenten geeft aan niets te geven om de andere trekkers. "Ik heb nog geen tractor gezien waar ik jaloers op ben", aldus mede-organisator Anne Zemmelink. "Andere trekkers boeien me niet zoveel."

Foto: REGIO8

Lees ook

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.