gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Streekwedstrijden barsten los nabij Halle

1209d93c1863612e578cdf5b9d08f2c0.jpg
Redactie REGIO8 |

"De winter is voorbij, dat betekent dat we weer mogen vlammen", aldus deelnemer Harald Thomassen uit Borculo, die geniet van het regionale karakter van de streekwedstrijden. "We zijn wel rivalen van elkaar, maar toch kennen we elkaar." Jasper Groot Roessink vult hem aan: "Je komt jongens tegen die je op clubwedstrijden niet ziet en het zijn de mooie banen waar je op mag rijden", aldus de coureur uit Hengelo. "Normaal kom je daar niet zo vaak." Na de wedstrijd in Halle vinden er nog streekwedstrijden tussen motorcrossers uit de regio plaats in Lichtenvoorde, Varsseveld en Hummelo.

Winterswijk mist dit jaar op agenda van de streekwedstrijden, tot teleurstelling van organisatie en deelnemers. "Het was zeker niet mijn favoriete baan", aldus Thomassen. "Maar dat doet er niet toe, want het had wel wat. Het was smal, maar wel mooi altijd." Om het gat van Winterswijk op te vullen, voert de organisatie inmiddels gesprekken met andere crossbanen. "We zijn met diverse clubs in gesprek", aldus Patrick te Veldhuis van de organisatie. "Ik weet niet welke kant we opgaan, maar er komt zeker een vijfde organisator bij."

Foto: Rene Klein Baltink

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-21 at 16.20.17.jpeg

‘Vernield’ kunstwerk kunstroute ’s-Heerenberg blijkt toch niet vernield

Een video van een ‘vernield’ kunstwerk bij de kunstwandelroute in ’s-Heerenberg gaat rond op sociale media. “Het leek mensen een goed idee om met een schaar verschillende banden van dit kunstwerk stuk te knippen”, zegt de filmer. De vork blijkt iets anders in de steel te zitten, de kunstenaar vindt het zelfs helemaal niet erg dat het kunstwerk kapot lijkt.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”

Steekincident Theemanstraat 2

Steekincident in woning Doetinchem, verdachte aangehouden

De politie doet onderzoek naar een mogelijk steekincident in Doetinchem. Rond 03.30 uur kwam een melding binnen van een conflict waar mogelijk een steekincident had plaatsgevonden in een woning aan de Theemanstraat in Doetinchem.

Munitie.jpg

Jonge magneetvisser haalt honderden kogels uit Doetinchemse water: ‘Jongensdroom die uitkomt’

Wat begon als een gewone middag magneetvissen, eindigde maandag in een opmerkelijke ontdekking voor de 18-jarige Ronan Tilstra en zijn vrienden in Doetinchem. Tijdens het vissen haalde de groep een zwaar object uit het water. Al snel bleek het te gaan om een munitiekist, gevuld met honderden kogels.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Ex-militair (23) uit Beek verdacht van handel in drugs en wapens, celstraf geëist

Hij zou gehandeld hebben in onder andere revolvers en gaspistolen en betrokken zijn bij MDMA-, crystal meth- en cocaïneproductie- en handel. De rechtbank in Arnhem behandelde deze maandag de zaak tegen een 23-jarige ex-militair uit Beek (gemeente Montferland).