gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Straalman opgeroepen voor nationaal team

10f76dd6ac1c1e21c2c56f9a1720d201.jpg
Redactie REGIO8 |
De in Winterswijk geboren Straalman brak vorig jaar door in de eerste selectie van De Graafschap. Dit seizoen kwam hij tot nu toe zestien keer in actie. In totaal selecteerde Onder 20-bondscoach Remy Reynierse 35 spelers. Het team speelt op woensdag 24 en zaterdag 26 maart een tweeluik met Portugal. De wedstrijden worden gespeeld in Arcos de Valdevez en Melgaco.

Naast de selectie voor Oranje onder 20 van Straalman, werd een andere De Graafschap-speler eerder deze week ook bij een nationaal elftal gehaald. Doelman Hidde Jurjus zit bij de voorlopige selectie van Jong Oranje.

foto: De Graafschap

Lees ook

30db8291-449f-4012-beed-d62ed1965025.jpg

Motorrijder gewond na aanrijding met busje op N18 bij Heelweg

Een motorrijder is vrijdagochtend zwaargewond geraakt bij een aanrijding met een busje in Heelweg. De man is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis in Enschede.

35a09fd2-24db-42f8-a8a3-2dbe98b3d2b2.jpg

Scooterrijder overleden na eenzijdig ongeval in Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval in Westendorp is vrijdagochtend een persoon om het leven gekomen. Er is een onderzoek gestart naar de toedracht.

Omroep GLD honden.jpg

Hooligans verpesten voetbalfeest: 'Mensen geslagen met stalen kettingen'

Grof geweld, vuurwerk en supporters die naar het ziekenhuis zijn gebracht. Het is de afdronk van de bekerfinale tussen VV Bennekom en Longa '30, die woensdagavond op het terrein van DVC'26 in Didam is gespeeld. Teleurstelling en frustratie overheersen bij het organiserende DVC'26 en Longa '30, dat het duel met 5-4 verloor.

Duitse Politieauto 5.jpeg

Duitse justitie vervolgt man uit Ulft om ‘woekerhuur’ voor arbeidsmigranten

Een man uit Ulft wordt in Duitsland vervolgd voor woekerhuur aan arbeidsmigranten in de vleessector. Ook twee andere Nederlandse bestuurders van het uitzendbureau, die in Kleve wonen, moeten zich verantwoorden.

Defensie_030.png

Grootste landmachtoefening in twintig jaar trekt door de Achterhoek

De Nederlandse landmacht is begonnen aan de grootste oefening van dit jaar. De oefening heeft de naam ‘Fighter Lion’ en loopt tot begin juli. De oefening is in de Achterhoekse grensregio goed zichtbaar. In juni trekken duizenden militairen met een groot aantal legervoertuigen door de Achterhoek naar Duitsland.

CDA Gewonnen (NIEUWSUITBERKELLAND)

Sterk besluit CDA: kleur bekend en geen speelbal in Berkelland

COMMENTAAR / De gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland gaan verder zonder het CDA. De grootste partij heeft zélf de stekker getrokken uit het overleg met de andere vijf fracties en zal daardoor de komende vier jaren niet aan het politieke stuur zitten.