Ulft, Nederland
Terug

Storing door brand in stroomkast Terborg

29752b831b9c66a7c58851f8538cfef5.jpg
Redactie REGIO8 |
De brand brak omstreeks 11.30 uur uit in het pand aan de Industrieweg. Het is niet bekend hoe het vuur is ontstaan en hoe groot de schade exact is. Vanwege de uitval van de twee nutsvoorzieningen werd er een GRIP1 afgekondigd, dat staat voor een grootschalige samenwerking tussen verschillende hulpdiensten. Zo was er onder meer uit voorzorg een ambulance aanwezig.

In totaal werden 170 cliënten getroffen door de stroomstoring. Volgens de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland heeft het gehele pand zaterdagavond weer normaal stroom en water. Voor zover bekend zijn er geen gewonden gevallen tijdens de storing.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

IMG_0210.jpeg

Doetinchemse burgemeester Boumans beste lokale bestuurder van 2025

Mark Boumans is woensdagavond benoemd tot Nederlands beste lokale bestuurder van 2025. De burgemeester van Doetinchem en vicevoorzitter van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten ontving de prijs in Amsterdam bij de uitreiking van nieuwsplatform Binnenlands Bestuur.

WhatsApp Image 2026-02-04 at 16.30.09.jpeg

Motorstandbeeld teruggeplaatst in Hengelo: ‘Hij gaat niet meer van zijn plek’

Het iconische motorstandbeeld is weer terug bij de Remigiuskerk in Hengelo. Het beeld werd vlak voor kerst gestolen als een oudejaarsstunt van een groep Friese jongeren. Woensdag is het beeld weer geplaatst op zijn vertrouwde plek in het centrum van het dorp, en is er voor gezorgd dat hij niet zo snel meer van zijn plek komt.

WhatsApp Image 2026-02-04 at 15.26.54.jpeg

Carnavalsgroep uit Kilder blij met onderdak bij boer in Hummelo: 'Zuinig op zijn'

Nadat een verwoestende brand in 2018 de bouwlocatie van Carnavalsvereniging de Deurdraaiers uit Kilder in de as legde hebben zij voor nu een vaste plek om te bouwen. De groep klopte uit nood aan bij agrariër Ben Minkhorst uit Hummelo, die ruimte in zijn loods beschikbaar heeft gesteld.

Bord Varsseveld.jpg

Gemeente wil Varsseveld klaarstomen voor 2050: autoluw centrum en mobiliteitshub

Varsseveld groeit de komende decennia flink. Dat is nodig om winkels, sportclubs en scholen overeind te houden. In het meest ambitieuze scenario, ‘Groeidorp’, komen er extra woningen, bedrijventerreinen, een autoluw centrum én een grote mobiliteitshub bij het station.

112hoogkeppel.jpg

Ongeval op Rijksweg bij Hoog-Keppel: twee auto’s zwaar beschadigd, geen gewonden

Bij een ongeval tussen twee personenauto’s op de Rijksweg bij Hoog-Keppel zijn geen gewonden gevallen. Beide auto’s zijn wel zwaar beschadigd geraakt.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Onderzoek in woning Krokusstraat nu afgerond, bewoner zit nog vast

Het onderzoek in een woning in de Krokusstraat in ’s-Heerenberg is afgerond. De politie heeft laten weten dat er wapens en andere materialen in beslag zijn genomen, en dat deze verder worden onderzocht. De verdachte, de 49-jarige bewoner, zit nog vast.