gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Stonede Arnhemse na achtervolging opgepakt in Halle

a36e6ae5ac47278649f1dc350373722a.jpg

Een 28-jarige vrouw uit Arnhem die reed onder invloed van cannabis is dinsdagavond aangehouden in Halle. Ze kreeg een rijverbod van de Marechaussee nadat ze werd geholpen met autopech op de A18, maar besloot alsnog in haar voertuig te stappen.

Redactie REGIO8 |
De vrouw stond aanvankelijk met autopech langs de snelweg A18 bij Doetinchem. Medewerkers van de Koninklijke Marechaussee zagen haar staan, schoten te hulp en verplaatsten haar auto naar een veilige plek. Vanwege een verdenking op drugsgebruik werd de Arnhemse onderworpen aan een speekseltest. Ze testte positief op het gebruik van cannabis, waarna ze een rijverbod van 24 uur kreeg opgelegd. De marechaussees zijn vervolgens weer weggereden van de locatie.

Enkele minuten later werd de vrouw alweer gezien in haar auto. “Toen zij het stopteken negeerde, werd de achtervolging ingezet”, meldt de Marechaussee. “Tijdens de achtervolging door Doetinchem en Westendorp, pleegde de bestuurster meerdere verkeersovertredingen en haalde levensgevaarlijke manoeuvres uit. Met behulp van de politie kon zij in Halle worden klemgereden en aangehouden.” De auto van de vrouw is daarbij in beslag genomen.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Foto: Koninklijke Marechaussee

Lees ook

Gemeentebelangen Doetinchem 3.jpg

Kater bij grootste partij Doetinchem na formatieadvies: 'Veel gesprekken in achterkamertjes'

Wat als een grote overwinning van de gemeenteraadsverkiezingen moest voelen, eindigt voor Gemeentebelangen Doetinchem in een bittere nasmaak. De lokale partij verdubbelde het aantal zetels van drie naar zes en werd de grootste partij, maar staat nu buitenspel bij de coalitievorming.

Agenten flyer Silvolde foto Omroep GLD.png

“Laot ze niet binnen”: campagne in streektaal tegen nepagenten

Ouderen beter beschermen tegen oplichting door nepagenten: dat is het doel van een nieuwe campagne in de Achterhoek en op de Veluwe. De politie kiest daarbij voor een opvallende aanpak: communiceren in het dialect én het organiseren van een zogeheten cyberbingo.

WhatsApp Image 2026-04-02 at 21.45.57.jpeg

Coalitieadvies Doetinchem zonder verkiezingswinnaar: ‘Zwarte bladzijde’

Klaas Agricola, verkenner van de gemeente Doetinchem, heeft donderdagavond zijn advies gepresenteerd aan de gemeenteraad over de vorming van een nieuwe coalitie. Na gesprekken met alle fracties afgelopen zaterdag ziet hij voldoende aanknopingspunten voor een samenwerking tussen PRO, CDA, VVD en D66. Winnaar van de verkiezingen, Gemeentebelang Doetinchem, valt opvallend genoeg buiten dit advies.

Brug ijssel.jpg

Brug tussen Etten en Terborg alwéér dicht voor onderhoud

De brug over de Oude IJssel tussen Etten en Terborg zorgt de komende weken voor hinder. Eerst wordt er gewerkt met verkeersregelaars, later gaat de brug een paar dagen helemaal dicht.

BloemetjesVoorTijn0.png

Last van hooikoorts? Achterhoek kleurt tijdens Pasen rood: ‘Pas op voor de berk’

Een kriebel in je keel, niezen en tranende ogen: het hooikoortsseizoen is in volle gang. Ook in de Achterhoek kunnen voornamelijk pollen van de es en berk je deze weken flink dwarszitten. De regio kleurt rood, pas op tijdens Pasen.

VBGRAFCE0.jpg

Dijkhuizen voorzichtig met spelers in druk paasweekend: ‘Zuinig op zijn’

De Graafschap wacht met twee wedstrijden een druk Paasweekend. Op de Vijverberg is maandagmiddag Jong AZ de tegenstander, maar eerst reizen de Superboeren vrijdag af naar Eindhoven. Met de plaatselijke FC treffen ze een ploeg die qua thuisresultaten in vorm is. In het Jan Louwers Stadion werden de laatste vier wedstrijden gewonnen door de Eindhovenaren.