gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Stijn Held nieuwe aanvoerder van Orion

3b2f068d85ef3548324830d0d13c5fa9.jpg
Redactie REGIO8 |
"Ik ben door de jaren heen gewend geraakt om met spelverdelers als aanvoerder te spelen, omdat een daarvan eigenlijk altijd binnen de lijnen staat", zo legt de nieuwe trainer Redbad Strikwerda zijn keuze uit. Tegelijkertijd geeft het hem de kans om te kijken hoe andere spelers om gaan met een leiderschapsrol. "We hebben gezegd dat we dat willen neerleggen bij jongere spelers, zodat niet iedereen altijd naar Pim Kamps kijkt", aldus Strikwerda. "Hij heeft zijn zaken toch wel op orde en wordt er niet anders van of hij nou een streepje onder het nummer heeft of niet."

Strikwerda neemt dit seizoen het stokje over van Goran Aleksov die eerder dit jaar de beker won met de Doetinchemmers. De eerste testcase voor Orion in dit nieuwe seizoen wacht zondag. Dan speelt de ploeg in Groningen tegen landskampioen Abiant Lycurgus om de Supercup. De competitie start op zaterdag 7 oktober met een uitduel tegen het Talentteam.

Foto: REGIO8

Lees ook

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.

VBGRAADO0.jpg

De Graafschap wacht topaffiche tegen gepromoveerd ADO: 'Verwacht ze gewoon op oorlogssterkte'

De Graafschap neemt het zondagmiddag op tegen koploper ADO Den Haag. De Hagenezen vierden dinsdag al feest, nadat ze ruim voor het einde van het seizoen promotie veiligstelden. Toch verwacht trainer Marinus Dijkhuizen niet dat dat invloed zal hebben op het duel in Doetinchem.

Neptunus.jpg

Oeps! Inwoners van de Neptunus in Ulft wonen ineens in 'andere' straat

Bewoners van de Neptunus in Ulft moesten even twee keer kijken toen ze de straat in kwamen rijden. In de planetenbuurt in Ulft worden de straatnaamborden vervangen. Onder andere de Dierenriem, Jupiter en Boogschutter kregen een nieuw straatnaambord. Maar de Neptunus? Dat werd ineens de Neptunis.