gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Stadskamer in Doetinchem wint 25.000 euro

4cbe4f0d784975f66a7fb751b9fe8346.jpg
Redactie REGIO8 |
“We moesten een pitch van vijf minuten houden waarom wij dat geld moesten verdienen”, zegt Mark Vet van de Stadskamer. “Dat balletje is gaan rollen toen wij samen met Zorgboerderij de Slangenburg een project zijn gestart.” In samenwerking met de boerderij pakken klanten van de Stadskamer verse producten in voor de Voedselbank. Maar voor henzelf is werken met gezond eten erg belangrijk.

De mensen die langs komen bij de Stadskamer worden voorzien van drie gezonde maaltijden per dag. “Wij doen dat omdat mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt vaak niet bezig zijn met een gezonde leefstijl, want ze hebben andere dingen aan hun hoofd”, aldus Vet. Het geldbedrag kan dan ook goed gebruikt worden voor onder meer een eigen broodbakmachine en de aanleg van een moestuin. “Ze waren heel erg enthousiast en heel erg blij”, zegt Vet over de deelnemende klanten.

Foto: Stadskamer Doetinchem

Lees ook

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.