gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sportpark IJsselweide bereikt hoogste punt

27f401cb99a10c75e61628439f9733c3.jpg
Redactie REGIO8 |
"We hebben dadelijk echt een hal met de beste mogelijkheden die er zijn", aldus projectleider Björn Don. In de hal komt onder meer Wi-Fi, een glasvezelverbinding en het nieuwste scorebord. Sportpark IJsselweide is dan in principe in staat om grote sportevenementen te organiseren. De nieuwste eisen van sportbonden zijn namelijk meegenomen in de bouw: "De voorzieningen zijn er", aldus Don, die openstaat voor topsport in de nieuwe hal. "Dat zou uiteraard leuk zijn."

Voordat de eerste radslag in de Gendringse sporthal kan worden gedaan, moet er nog veel gebeuren. "De wind waait er nu nog vrolijk doorheen", ziet ook wethouder Bert Kuster. "Maar de werkzaamheden schieten goed op. We kijken verwachtingsvol uit wanneer die klaar is." Naast de hal wordt er nog meer gebouwd op IJsselweide: "Er is een kunstgras-hockeyveld aangelegd, de atletiekbaan wordt vernieuwd. Ik denk dat we een hele mooie sportvoorziening gaan krijgen die toekomstproof is."

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.