gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verdediger Van Riel tekent voor twee jaar bij FC Utrecht

956c0dabf070cafee2665ec81c1238a7.jpg

Jesper van Riel maakt de overstap van De Graafschap naar FC Utrecht. De negentienjarige verdediger maakte dit jaar zijn debuut in het betaald voetbal en kwam in totaal tot drie duels voor de Doetinchemmers.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
In de Domstad sluit hij in eerste instantie aan bij de beloftenploeg, die net als De Graafschap uitkomt in de eerste divisie. Van Riel tekent een contract voor twee jaar bij FC Utrecht, in de verbintenis is een optie opgenomen voor een extra contractjaar. Bij De Graafschap doorliep de linksback een groot deel van jeugdopleiding. Dit seizoen maakte hij seizoen debuut, als invaller in de met 0-1 gewonnen uitwedstrijd tegen FC Eindhoven.

Bij FC Utrecht wordt met tevredenheid gereageerd op het vastleggen van de negentienjarige verdediger. “Jesper is een linksback die beschikt over een goed linkerbeen en in zijn spel veel drang naar voren laat zien”, aldus oud-voetballer Tim Gilissen, nu technisch manager bij FC Utrecht. “Wij denken dat hij bij ons een volgende stap in zijn ontwikkeling kan maken.”

Lees ook

e97e94736e43a5170c8bc5478df151ef.png

Richard Berenschot wederom informateur Oude IJsselstreek

Net als vier jaar geleden is de Winterswijkse Richard Berenschot informateur in de gemeente Oude IJsselstreek. De reden dat hij de klus in de gemeente weer mag klaren is volgens grootste partij Lokaal Belang (zeven zetels) het goede resultaat van de vorige keer.

112AN Ongeval met Duitse ambulance.jpg

Botsende verkeersculturen: Nederlanders op Duitse snelwegen vaak betrokken bij zware ongevallen

Nederlanders zijn opvallend vaak betrokken bij zware ongevallen op Duitse snelwegen in de grensregio. Dat voedt een hardnekkig cliché, maar cijfers laten een ander beeld zien: niet nationaliteit, maar verschillen in verkeerssystemen lijken de belangrijkste oorzaak.

Gemeentehuis OIJ20.jpg

Merendeel Achterhoekse gemeenten betaalt dwangsommen na te late besluiten

Gemeenten in de Achterhoek hebben in 2025 meerdere keren een dwangsom moeten betalen omdat ze te laat een besluit namen. Van alle gemeenten, hebben er zes samen ruim 17.000 euro uitgekeerd aan inwoners. Het grootste deel daarvan komt voor rekening van de gemeente Oude IJsselstreek.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Rechter veegt bezwaren tegen asielopvanglocatie Bronckhorst van tafel

Een groep omwonenden van het gemeentehuis van Bronckhorst heeft bij de rechtbank in Arnhem bot gevangen in hun verzet tegen een opvanglocatie voor minderjarige asielzoekers in Bronckhorst. De rechter oordeelt dat de gemeente de vergunning terecht heeft verleend.

Ibrahim El Kadiri (2).jpg

El Kadiri weken uitgeschakeld bij De Graafschap

Ibrahim El Kadiri, aanvaller en smaakmaker van De Graafschap, staat de komende weken aan de kant met een blessure. De 24-jarige buitenspeler liep de kwetsuur op tijdens de verloren wedstrijd tegen ADO Den Haag (1-2).

Puzzelen0.png

Eerste Montferlands legpuzzelkampioenschap in Didam voor Alpe d’HuZes

Didam wordt maandag 6 april omgetoverd tot het puzzelwalhalla van de Achterhoek. In de sporthal van DSV Relax vindt die Tweede Paasdag het eerste Open Legpuzzelkampioenschap van Montferland plaats. De opbrengst van het evenement gaat naar Alpe d’HuZes, dat geld inzamelt voor kankeronderzoek.