gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verbeek keert terug naar FC Den Bosch

a575c9081d985489a87fa234cdcff134.jpg

Danny Verbeek verlaat De Graafschap om terug te keren bij zijn oude club FC Den Bosch. De geboren Bosschenaar had in Doetinchem nog een doorlopend contract tot de zomer van 2023.

Jasper Hazelaar |
"Hij gaf onlangs bij me aan dat hij graag terug zou keren bij Den Bosch en wij zijn er mede daarom van overtuigd dat dat deze oplossing voor zowel Danny als voor De Graafschap het beste is", laat technisch manager Peter Bijvelds van De Graafschap weten. Hij wijst op het blessureleed waar Verbeek mee kampte, waardoor hij dit seizoen geen vaste basisplaats wist te bemachtigen: "Daarnaast is er de afgelopen seizoenen niet uitgekomen wat wij en Danny ervan verwacht hadden."

De Graafschap pikte Verbeek in de zomer van 2020 op bij FC Den Bosch, waar hij een van de sterspelers was. In totaal speelde de aanvallende middenvelder 51 wedstrijden voor de Doetinchemmers. “Ik heb ervan genoten om op De Vijverberg te spelen", aldus Verbeek, die ook nog uitkwam voor Standard Luik, NAC Breda en FC Utrecht. "Ik wens alle Superboeren heel veel succes en we gaan elkaar snel weer tegenkomen."

Foto: De Graafschap media

Lees ook

Poster actiegroep Omroep GLD.jpg

Gaanderen verzet zich tegen uitbreiding industrieterrein

Inwoners van Gaanderen vrezen voor verlies van een groen gebied tussen hun dorp en Doetinchem. De ambitie van de gemeente voor de uitbereiding van industriegebied Akkermansweide viel omwonenden begin dit jaar rauw op hun dak. Zij maken zich zorgen over de komst van grote magazijnen, druk op het verkeer en het verdwijnen van natuur. Onterecht, vindt de gemeente Doetinchem.

112ActionDoetinchemGeblurd.jpg

Man met vaas op hoofd geslagen bij ruzie in Doetinchem

In de Stationsstraat in Doetinchem vond zondagmiddag een vechtpartij plaats. Een man en vrouw werden meegenomen naar het politiebureau.

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.