gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

TOP Oss-huurling Hilderink in wachtkamer bij De Graafschap

9771242b4b3b5660b0b128082b8f9c4b.jpg

De Graafschap komt vrijdagavond in actie tegen TOP Oss en treft daar Milan Hilderink. De twintigjarige verdediger uit Steenderen is dit seizoen door de Doetinchemers verhuurd aan de Ossenaren, of hij ooit nog in het blauwwit uitkomt, weet hij niet.

Tim Rondeel |
"Het is voor mij een hele speciale wedstrijd", zegt de verdediger in aanloop naar het duel. "De Graafschap is natuurlijk een fantastische club en ik kijk er al heel lang naar uit." Hilderink kwam dit seizoen tot nu toe 22 keer in actie voor TOP. "Ik vind Oss een warme club en we werken keihard. Ik kan mij hier mooi ontwikkelen", aldus de Achterhoeker. "Ik heb toch al wel redelijk wat in de basis gestaan en dat bevalt altijd goed als je minuten kan maken en verder kan gaan, dus ik heb wel een positief gevoel."

Deze maand werd duidelijk dat de optie in het contract van Hilderink niet gelicht is door De Graafschap. "Voor mij ligt alles nog open, Peter (technisch manager Peter Bijvelds red.) zei wel dat ik goed bezig was", geeft Hilderink aan. "We zien het vanzelf wel, ik focus mij nu gewoon op de laatste zes wedstrijden en dan zien we het wel." Een concreet gesprek over volgend seizoen heeft de Achterhoeker nog niet gehad.

Jeugd en Achterhoek slaan de klok
Bij De Graafschap staan er wekelijks veel Achterhoekers en jongens uit de eigen jeugd aan de aftrap. Hilderink vindt het mooi om te zien en hoopt er volgend jaar onderdeel van te zijn: "Voor mij is het mooi om al die jonge jongens te zien bij het eerste, ik hoop dat ik die lijn ook kan doorzetten."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

|

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-28 at 21.21.50.jpeg

De Graafschap boekt belangrijke zege bij Willem II

De Graafschap heeft zaterdagavond een belangrijke 0-2 zege geboekt in de strijd om plaats drie en vier in de Keuken Kampioen Divisie. Tegen Willem II speelden de Doetinchemmers was de ploeg uiterst effectief en speelde het een volwassen wedstrijd. Door doelpunten van El Allachi en Simons hebben de Doetinchemmers plaats drie opnieuw in handen.

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.