gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Scandinavische nieuwkomers voor volleybalclub Orion

e74fad26e15aeb4a4bd88274bfd8ad62.jpg

Active Living Orion heeft twee Scandinavische spelers vastgelegd voor het nieuwe seizoen. Lucas Gustavsson en Sakari Mäkinen komen volgend jaar uit voor de Doetinchemse volleybalclub.

Jasper Hazelaar |
De 23-jarige Gustavsson is een middenaanvaller uit Zweden. Hij kwam het afgelopen seizoen uit voor mede-eredivisionist PDK Huizen. In het verleden speelde hij onder meer voor Falkenbergs en Halmstad in zijn thuisland. Mäkinen is een 28-jarige passerloper uit Finland die nog niet eerder in Nederland speelde. Wel kwam hij in het buitenland uit voor Aalst (België) en Soligorsk (Wit-Rusland). Afgelopen seizoen werd hij kampioen met zijn Finse club VaLePa.

Orion bouwt zo aan een nieuwe ploeg die komend seizoen mee moet doen om de nationale prijzen. Eerder werden onder meer libero Sam Talbott en passerloper Tom Koops vastgelegd. Daarnaast keert Doetinchemmer Luuk Hoge Bavel na een periode bij Talentteam Papendal terug bij Orion. Ook zijn de contracten van Liam Mc Cluskey, Samuli Kaislasalo, Edson Felicissimo verlengd.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Suzan en Freek ZC1.jpg

Suzan & Freek, Rowwen Hèze en De Paloma's op Zwarte Cross 2026

De Zwarte Cross heeft 41 nieuwe namen bekendgemaakt voor de komende editie. Onder andere Kraantje Pappie, Rowwen Hèze en De Paloma’s zijn toegevoegd aan de line-up. Ook Suzan & Freek treden op, zij staan op de zondag van het festival op het Hoofdpodium.

berkelland2.jpg

Lijsttrekkers Berkelland in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Oude IJsselstreek beet dinsdag het spits af, donderdag is Berkelland aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

Voetbalclubslogos.jpg

JOY 26 nieuwe naam jeugdvoetbalsamenwerking Oude IJsselstreek

De zeven samenwerkende voetbalclubs uit de gemeente Oude IJsselstreek hebben de naam voor de nieuw op te richten SJO jeugdvoetbalclub gepresenteerd. De jeugd van Ulftse Boys, SDOUC, GWVV, NVC, Etten, Gendringen én SVGG voetballen vanaf komend seizoen onder de naam JOY 26.

WhatsApp Image 2026-03-05 at 12.51.28.jpeg

Auto belandt in weiland Wehl na onwelwording

Aan de Broekhuizerstraat in Wehl is donderdagochtend een bestuurder onwel geraakt. De persoon kwam met de auto in het weiland terecht en is naar het ziekenhuis gebracht.

RacebaanDidam0.jpg

Louis en Didi Jansen bouwen droomracebaan in Didamse garage: ‘Je voelt je weer even kind’

Wat begon met een klein racebaantje uit zijn jeugd, groeide uit tot een indrukwekkend mini-circuit in de garage. Louis en Didi Jansen uit Didam bouwden de afgelopen jaren aan een uitgebreide slotracebaan, compleet met verlichting, een computersysteem en wedstrijden tegen vrienden. “Het is misschien een beetje uit de hand gelopen, maar vooral heel leuk.”

WhatsApp Image 2026-03-04 at 23.41.47 (1).jpeg

Schuur bij woning brandt af in Winterswijk

In Winterswijk is in de nacht van woensdag op donderdag een schuur bij een woning afgebrand. Mogelijk werd de brand veroorzaakt door een accu van een elektrische fiets.