gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Scandinavische nieuwkomers voor volleybalclub Orion

e74fad26e15aeb4a4bd88274bfd8ad62.jpg

Active Living Orion heeft twee Scandinavische spelers vastgelegd voor het nieuwe seizoen. Lucas Gustavsson en Sakari Mäkinen komen volgend jaar uit voor de Doetinchemse volleybalclub.

Jasper Hazelaar |
De 23-jarige Gustavsson is een middenaanvaller uit Zweden. Hij kwam het afgelopen seizoen uit voor mede-eredivisionist PDK Huizen. In het verleden speelde hij onder meer voor Falkenbergs en Halmstad in zijn thuisland. Mäkinen is een 28-jarige passerloper uit Finland die nog niet eerder in Nederland speelde. Wel kwam hij in het buitenland uit voor Aalst (België) en Soligorsk (Wit-Rusland). Afgelopen seizoen werd hij kampioen met zijn Finse club VaLePa.

Orion bouwt zo aan een nieuwe ploeg die komend seizoen mee moet doen om de nationale prijzen. Eerder werden onder meer libero Sam Talbott en passerloper Tom Koops vastgelegd. Daarnaast keert Doetinchemmer Luuk Hoge Bavel na een periode bij Talentteam Papendal terug bij Orion. Ook zijn de contracten van Liam Mc Cluskey, Samuli Kaislasalo, Edson Felicissimo verlengd.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.