Ulft, Nederland
Terug

Orion Stars speelt in Estland eerste kwalificatiewedstrijd Champions League

90a767e40283c3f8de2fb1911119015d.jpg

Recente Supercup-winnaar Orion Stars maakt zich klaar voor de eerste kwalificatiewedstrijd van de CEV Champions League. De eerste wedstrijd wordt gespeeld tegen Selver TalTech uit Estland.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Orion Stars heeft dit seizoen aanzienlijke veranderingen ondergaan, met nog slechts drie basisspelers van vorig seizoen (Koops, Bartunek en Van der Ham) die waarschijnlijk zullen starten. Beau Wortelboer herstelt momenteel van een blessure en zal voorlopig niet spelen. De nieuwkomers, vooral Maksim Shkredau, hebben een sterke indruk gemaakt tijdens de gewonnen Supercup.

Tegenstander Selver TalTech, onder leiding van coach Andres Toobal, werd vorig seizoen kampioen van de Estonian League en maakt daarmee hun debuut in de Europese competitie. Ook won de ploeg de Baltic Cup. Het team uit Estland onderging enkele veranderingen in de selectie, met zeven vertrekkende spelers en vijf nieuwe aanwinsten.

Grote prestatie
De CEV Champions League is de meest prestigieuze volleybalcompetitie in Europa. Om de poulefase te bereiken moeten de mannen uit Doetinchem eerst drie kwalificatiewedstrijden doorkomen. Mochten ze dit behalen is het een grote prestatie. Al 25 jaar heeft geen enkele Nederlandse ploeg de poulefase van de Champions League weten te behalen.

De wedstrijd begint om 17:00 uur Nederlandse tijd. De returnwedstrijd vindt plaats op woensdag 25 september om 20:00 uur in Doetinchem.

Lees ook

FrankDaamenpand.jpeg

Verbouwing Frank Daamen pand in Ulft ruim drie ton duurder

Het lijkt erop dat de verbouwing van het Frank Daamen pand in Ulft een stuk duurder wordt dan gepland. Bovenop het eerder vastgestelde budget van 1,23 miljoen euro komen vermoedelijk nog eens 348.738 euro.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 22.34.42.jpeg

De Graafschap overtuigt met klinkende overwinning: Eggens grote man

De eerste overwinning van 2026 voor De Graafschap is een feit. Op een volle Vijverberg werd vrijdagavond overtuigend met 4-0 gewonnen van Jong Ajax. Matchwinner: nieuwkomer Nils Eggens.

MelissaPeperkoek0.jpg

Snowboardster Peperkamp uit Zelhem bijna klaar voor tweede Olympische Winterspelen

De Olympische Winterspelen barsten voor Nederland bijna los. De Achterhoekse troef in de Italiaanse sneeuw is Melissa Peperkamp. De snowboardster uit Zelhem verheugt zich op Big Air, maar vooral het onderdeel Slopestyle.

04 Politie0.png

Politie neemt zakken vol mogelijk gestolen spullen in beslag bij arbeidsmigranten in Ulft

De politie heeft donderdagavond meerdere plastic zakken vol met vermoedelijk gestolen spullen in beslag genomen uit een woning aan de Schoolstraat in Ulft. In de woning wonen arbeidsmigranten.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 12.26.13 (3).jpeg

Primeur voor carnavalskrakergala: artiesten uit hele land vinden weg naar Ulft

Dat het Kachelhöltjes Carnavalskraker Trofee Gala van REGIO8 en Iseldonk al lang niet meer alleen voor de Achterhoek is, werd donderdagavond tijdens de vierde editie van het evenement duidelijk. Sommige deelnemers hebben zelfs ruim twee uur in de auto gezeten om erbij te kunnen zijn.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 11.36.59.jpeg

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een droog weekend met zachte temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de Kemperplas in Vethuizen voorspelt de weerboer een zacht en droog weekend.