gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Meijer wil langer door als trainer van NEC

55eb8ef6f82515d1e3adb273b3c48516.jpg

Rogier Meijer staat open voor een contractverlenging bij eredivisionist NEC. De veertigjarige trainer uit Doetinchem is bezig aan zijn tweede seizoen bij de Nijmeegse club.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
Komende zomer loopt zijn verbintenis af en de Doetinchemmer wil graag verder bij NEC. "Ik wil graag in de winterstop praten, dat wil de club ook”, zegt Meijer in gesprek met Omroep Gelderland. “Nu hebben we nog even een druk programma. Ik denk dat we tevreden zijn met elkaar en we zullen zien waar dat in uitmondt." Meijer is sinds de zomer van 2020 hoofdtrainer bij NEC, nadat hij eerder samen met Adrie Bogers en Francois Gesthuizen eindverantwoordelijk was. Daarvoor trainde hij het Onder 19-team van de Nijmegenaren.

Voor zijn periode in Nijmegen was Meijer actief als trainer in de jeugdopleiding van De Graafschap, de club waarvoor hij als speler meer dan tweehonderd keer uitkwam. Een clausule voor een eventuele terugkeer op De Vijverberg wil de Doetinchemmer niet op laten nemen in zijn nieuwe contract. “Nee hoor, ik ben al vijf jaar hier, met veel plezier en een goed gevoel”, aldus de trainer. “Dus dat hoeft er niet in.”

Foto: De Graafschap media

Lees ook

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.

67aa6302fdf30f1df00ff5350d3428a9.jpg

Mark S. (32) veroordeeld tot 10 jaar cel en tbs voor verkrachting en grootschalige sextortion

Borculoër Mark S. is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 10 jaar en tbs met dwang. Hij hield jarenlang tientallen meisjes in zijn greep door hen online af te persen en te chanteren met naaktfoto's en video's. Veel vrouwen waren destijds minderjarig. "De slachtoffers zijn voor het leven getekend", zegt de rechtbank.

Schermafbeelding 2026-04-10 101344.png

WK voetbal krijgt Achterhoeks tintje: Dieperink als VAR naar eindtoernooi

Het WK voetbal krijgt komende zomer een duidelijk Achterhoeks tintje. De 37-jarige videoscheidsrechter Rob Dieperink is geselecteerd voor het grootste podium in het internationale voetbal. Het toernooi wordt dit jaar gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

GWWP.png

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Didam een weekend met twee gezichten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit de festivaltent van Doorgedraaid Festival in Didam, voorspelt de weerboer een weekend met twee gezichten.