Ulft, Netherlands

Einde seizoen voor verdediger Joran Hardeman

Foto: REGIO8 (archief)
De Graafschap kan dit seizoen geen beroep meer doen op Joran Hardeman. De 22-jarige verdediger raakte maandagavond in de verloren uitwedstrijd tegen Jong Ajax (2-0) geblesseerd aan zijn knie.
Redactie REGIO8 | 11 december 2024 09:39 | Aangepast op 11 december 2024 09:39
Hardeman raakte maandag in de tweede helft geblesseerd en werd met een brancard van het veld gedragen. "Na onderzoeken in het ziekenhuis is dinsdag gebleken dat Hardeman een dusdanige ernstige knieblessure heeft opgelopen dat hij de komende negen tot twaalf maanden niet in actie zal kunnen komen voor de Achterhoekse Trots", laat De Graafschap weten. "Daarnaast zal hij een operatie moeten ondergaan aan zijn gekwetste knie. Wij wensen Joran heel veel sterkte en succes met zijn herstel."

Voor De Graafschap is Hardeman de derde selectiespeler die in de laatste maanden een zware knieblessure heeft opgelopen. Middenvelder Stan Wevers raakte aan het begin van het seizoen geblesseerd in de thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht (2-2). De Aaltenaar komt eveneens dit seizoen niet meer in actie. Vorig seizoen liep Simon Colyn ook een zware blessure op aan zijn knie. De Canadese middenvelder is bezig met zijn hersteltraject en hoopt dit seizoen nog in actie te komen.

Lees meer over:

Joran Hardeman|De Graafschap|

Lees ook

De Graafschap hard onderuit in eigen huis tegen RKC

De Graafschap weet wederom niet te winnen in het nieuwe kalenderjaar. In eigen huis werden de Doetin...

Transfercarrousel draait op volle toeren bij De Graafschap voor duel met RKC

Na afloop van de afsluitende training voor De Graafschap-RKC Waalwijk ging het donderdag weinig over...

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Spits Theodoridis verlaat De Graafschap al na half jaar

De Griekse spits Dimitrios Theodoridis laat de Achterhoek na slechts een half seizoen weer achter zi...