Ulft, Netherlands

Door blessures geteisterd Orion haalt nieuwe speler binnen

Foto: REGIO8/Orion Stars
Orion Stars heeft passer/loper Kevin Saar toegevoegd aan de selectie. De 29-jarige Est komt de door blessures getroffen selectie van de Doetinchemmers versterken.
Tim Rondeel | 10 september 2024 11:15 | Aangepast op 10 september 2024 11:15
De Achterhoekse volleyballers, die dit jaar voor het eerst door het leven gaan als Orion Stars, werden in de voorbereiding getroffen door meerdere blessures. Zo raakten Cas Abraham en Beau Wortelboer allebei geblesseerd aan hun enkel en is Edson Felicissimo nog niet hersteld van een knieblessure. Technisch directeur Pim Kamps laat weten dat Orion door de komst van Saar wel budgettair ‘heel erg op de max’ zit. “Via sponsoring hebben we nu wat budget vrij kunnen maken,” aldus Kamps. De international van Estland tekent voor de rest van het seizoen in Doetinchem.

Orion Stars werd vorig jaar, als Active Living Orion, nog landskampioen. Zondag spelen ze daarom de Nederlandse Supercup tegen Numidia VC Limax. Woensdag 25 september spelen de Achterhoekers in de Champions League tegen TalTech uit Tallinn. Saillant detail: Saar trainde afgelopen zomer mee met het team uit Estland.

Lees ook

Ulftse Housheer speelt WK Handbal in eigen land: 'Heel speciaal'

De Ulftse Dione Housheer mag het WK Handbal spelen in eigen land. Woensdag is het toernooi begonnen ...

Fietsster gewond na aanrijding op rotonde in Doetinchem

Een fietsster is donderdag gewond geraakt bij een aanrijding op de rotonde aan de Liemersweg in Doet...

Elektrische deken veroorzaakt brand in Eibergen

Een elektrische deken heeft woensdagavond brand veroorzaakt in een woning in Eibergen. De bewoners e...

Duizenden cadeaus opgehaald in Doetinchem: 'Dan smelt je gewoon'

De Sint is weer in het land en dat betekent dat er weer veel cadeautjes moeten worden uitgedeeld. De...

Politie treft 107 hennepplanten aan in woning in Drempt

Bij een woning aan de Zomerweg in Drempt heeft de politie dinsdagmiddag meer dan honderd hennepplant...

Goed nieuws voor de Achterhoek: Duitse dijk veel sneller klaar dan verwacht

Het gebeurt niet vaak bij grote waterbouwprojecten, maar bij Emmerik mag de vlag uit: een stuk Rijnd...