Ulft, Netherlands

Doetinchemse voetballer Dahlhaus tekent bij Fortuna Sittard

Foto: Fortuna Media
De Doetinchemse voetballer Jasper Dahlhaus heeft een nieuwe club gevonden. Zijn contract bij eerstedivisionist FC Eindhoven loopt deze zomer af, hij stapt over naar eredivisionist Fortuna Sittard.
Jasper Hazelaar | 31 mei 2024 10:36 | Aangepast op 31 mei 2024 10:36
De Limburgse eredivisieclub maakt de komst bekend op de eigen website. De 22-jarige Dahlhaus, die zowel op de linker- als rechterflank kan spelen, tekent een contract voor twee jaar bij Fortuna Sittard. De afgelopen drie jaar stond de Doetinchemmer onder contract bij FC Eindhoven. Bij de Noord-Brabanders was hij een vaste waarde.

Hoewel hij in de Achterhoek geboren is, doorliep Dahlhaus de jeugdopleiding van Vitesse. In de zomer van 2020 maakte hij de overstap van Arnhem naar Willem II. FC Eindhoven plukte de Doetinchemmer in 2021 op in Tilburg.

Lees meer over:

Voetbal|Doetinchem|

Lees ook

Doetinchemse coffeeshop langer dicht na tweede explosie

Coffeeshop Magic in Doetinchem blijft nog zeker twee maanden gesloten. Dat heeft burgemeester Mark B...

Kaars mogelijke oorzaak brand in flat Doetinchem

In een flat aan de Caenstraat in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een kaars op een kandelaa...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

RegioExpres tussen Arnhem en Doetinchem laat langer op zich wachten

De komst van de RegioExpres in de Achterhoek loopt vertraging op. De snelle trein tussen Arnhem, Doe...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

Na verlies van dochter Nanouk blijft Susanne voor haar vechten: 'Ik wil dat mensen haar zien zoals ik haar zag'

Na maanden van voorbereiden, schrijven en het opnieuw doorleven van haar verdriet, had dinsdag 25 no...