Ulft, Netherlands

De Graafschap wil langer door met Vreman als hoofdtrainer

Foto: REGIO8
De Graafschap wil dat Jan Vreman ook volgend seizoen hoofdtrainer is op De Vijverberg. Technisch directeur Peter Bijvelds bevestigt dat de Gendringenaar na een 'prima gesprek' binnenkort een aanbieding tegemoet kan zien.
Jasper Hazelaar | 18 april 2024 20:03 | Aangepast op 18 april 2024 20:03
Vreman heeft een contract voor onbepaalde tijd in Doetinchem, maar er was nog geen duidelijkheid over de exacte rol voor komend seizoen. Zelf heeft de oud-verdediger al laten weten graag langer door te willen als hoofdtrainer. Hij is sinds de zomer van 2023 opnieuw hoofdtrainer van De Graafschap, een rol die hij daarvoor twee keer eerder invulde. Op dit moment staan de Doetinchemmers zesde. De doelstelling voor dit seizoen, een nacompetitieplek, is daarmee behaald.

Vreman is als speler en trainer al bijna veertig jaar verbonden aan de club. In 2014 werd hij voor het eerst hoofdtrainer van De Graafschap, als opvolger van Jimmy Calderwood. Hij promoveerde het seizoen daarop na play-offs naar de eredivisie, na een zesde plek in de competitie. In 2022 werd Vreman opnieuw hoofdtrainer, toen als opvolger van Reinier Robbemond.

Lees ook

Oud-De Graafschap-trainer Jimmy Calderwood (69) overleden

Voormalig trainer van De Graafschap, Jimmy Calderwood, is in de nacht van zaterdag op zondag op 69-j...

Philip Brittijn wil na een wisselvallige eerste seizoenshelft weer minuten maken

Philip Brittijn wil na een matige en wisselvallige eerste seizoenshelft weer minuten kunnen maken op...

Winterkou laat de omvang van dak- en thuisloosheid zien in de hele Achterhoek: een toename óók over de grens

Het is goed nieuws voor mensen zonder dak of een thuis dat in de nachtopvang in Doetinchem méér bedd...

Slingeland Ziekenhuis zet zich in voor het sneller verwijderen van huidkanker

Wie een behandeling voor huidkanker moet ondergaan in het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem, kan d...

Dijkhuizen klaar voor ‘eerste keer’ Vijverberg: ‘Ik heb er nu nog meer zin in’

Zijn eerste officiële wedstrijd als trainer van De Graafschap zag Marinus Dijkhuizen vorige week doo...

Ogubai ziet af van nieuwe functie en vertrekt bij De Graafschap

Voormalig algemeen directeur Michael Ogubai keert niet meer terug bij De Graafschap. Dit maakte de R...