gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wil langer door met Vreman als hoofdtrainer

5da038b31ba12d981148a657cde3db00.jpg

De Graafschap wil dat Jan Vreman ook volgend seizoen hoofdtrainer is op De Vijverberg. Technisch directeur Peter Bijvelds bevestigt dat de Gendringenaar na een 'prima gesprek' binnenkort een aanbieding tegemoet kan zien.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
Vreman heeft een contract voor onbepaalde tijd in Doetinchem, maar er was nog geen duidelijkheid over de exacte rol voor komend seizoen. Zelf heeft de oud-verdediger al laten weten graag langer door te willen als hoofdtrainer. Hij is sinds de zomer van 2023 opnieuw hoofdtrainer van De Graafschap, een rol die hij daarvoor twee keer eerder invulde. Op dit moment staan de Doetinchemmers zesde. De doelstelling voor dit seizoen, een nacompetitieplek, is daarmee behaald.

Vreman is als speler en trainer al bijna veertig jaar verbonden aan de club. In 2014 werd hij voor het eerst hoofdtrainer van De Graafschap, als opvolger van Jimmy Calderwood. Hij promoveerde het seizoen daarop na play-offs naar de eredivisie, na een zesde plek in de competitie. In 2022 werd Vreman opnieuw hoofdtrainer, toen als opvolger van Reinier Robbemond.

Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-24 094657.png

Motorrijder komt met schrik vrij na botsing tegen boom in Zieuwent

Bij een eenzijdig ongeval op de Rouwhorsterdijk in Zieuwent is een motorrijder tegen een boom gebotst. De bestuurder van de tweewieler hoefde uiteindelijk niet mee naar het ziekenhuis.

GRAO210.png

De Graafschap O21 jaagt op beker met ervaringsdeskundige Siers: 'We hebben toen gestunt'

Waar het vlaggenschip van De Graafschap pas over anderhalve week gaat spelen om de prijzen, is dat voor het beloftenelftal zaterdag al het geval. De Onder21 van De Graafschap speelt dan op De Vijverberg tegen de generatiegenoten van Willem II de bekerfinale.

Daamenpand.png

‘Meevaller’ in kostenstijging verbouwing Frank Daamenpand Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek heeft een ‘meevaller’ in de kostenstijging van de verbouwing van het Frank Daamenpand in Ulft. Waar de extra kosten in februari nog op ongeveer 3,5 ton werden begroot, blijkt dat in werkelijkheid na aanbesteding ‘slechts’ 2,5 ton te zijn. Dit bedrag komt bovenop het investeringskrediet van ruim 1,2 miljoen.

WhatsApp Image 2026-04-24 at 09.20.02.jpeg

Burgemeester sluit woning in Doetinchem na incidenten en overlast

Een woning aan de Themansstraat in Doetinchem is donderdag op last van de burgemeester gesloten. Dat gebeurde na aanhoudende overlast en meerdere incidenten. De sluiting geldt voor een periode van twee weken.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Verkenners adviseren coalitie GBB, VVD, D66 en PRO in Bronckhorst

De verkenners Cees Oosterwijk en Dick Ebbers adviseren om in de gemeente Bronckhorst als eerste een coalitie te onderzoeken tussen GBB, VVD, D66 en PRO. Dat maakten zij duidelijk tijdens de raadsvergadering, waarin zij hun bevindingen presenteerden.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 22.59.28.jpeg

Burgemeester Werger na vernielingen Isala college Silvolde: ‘Uitermate triest’

Burgemeester Laura Werger van de gemeente Oude IJsselstreek heeft zich donderdagavond tijdens de raadsvergadering uitgesproken over de gebeurtenissen op het Isala college in Silvolde afgelopen dinsdag. De school werd in de avond voor de laatste schooldag vernield en beklad door een grote groep mogelijke leerlingen.