gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wil langer door met Vreman als hoofdtrainer

5da038b31ba12d981148a657cde3db00.jpg

De Graafschap wil dat Jan Vreman ook volgend seizoen hoofdtrainer is op De Vijverberg. Technisch directeur Peter Bijvelds bevestigt dat de Gendringenaar na een 'prima gesprek' binnenkort een aanbieding tegemoet kan zien.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
Vreman heeft een contract voor onbepaalde tijd in Doetinchem, maar er was nog geen duidelijkheid over de exacte rol voor komend seizoen. Zelf heeft de oud-verdediger al laten weten graag langer door te willen als hoofdtrainer. Hij is sinds de zomer van 2023 opnieuw hoofdtrainer van De Graafschap, een rol die hij daarvoor twee keer eerder invulde. Op dit moment staan de Doetinchemmers zesde. De doelstelling voor dit seizoen, een nacompetitieplek, is daarmee behaald.

Vreman is als speler en trainer al bijna veertig jaar verbonden aan de club. In 2014 werd hij voor het eerst hoofdtrainer van De Graafschap, als opvolger van Jimmy Calderwood. Hij promoveerde het seizoen daarop na play-offs naar de eredivisie, na een zesde plek in de competitie. In 2022 werd Vreman opnieuw hoofdtrainer, toen als opvolger van Reinier Robbemond.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-23 at 19.34.45.jpeg

Eerste plannen De Kruisberg Doetinchem op tafel: wonen, natuur en erfgoed centraal

De herontwikkeling van de voormalige gevangenis De Kruisberg in Doetinchem krijgt steeds meer vorm. Tijdens een informatieavond voor omwonenden kwamen zo’n negentig geïnteresseerden kijken naar de eerste visie van projectontwikkelaar Ter Steege. Volgens gebiedsontwikkelaar Ronald van Ommen was de bijeenkomst een eerste stap in een proces dat nog verder vorm moet krijgen.

TedKok10.jpg

Didammer Ted Kok toch door als wethouder

Hij had aangekondigd iets anders te gaan doen na 32 jaar wethouderschap. Maar van zijn aangekondigde pensioen komt niets terecht. Ted Kok laat Aalten achter zich en wordt wethouder in Westervoort voor Wij Westervoort. Deze partij gaat de komende jaren een coalitie vormen met GroenLinks-PvdA.

e248070d-9753-4a79-ab12-91415a01a44b.jpg

Grote brand bij meubelfabriek in Borculo

Bij een meubelfabriek in Borculo is donderdagmiddag een grote brand ontstaan. De brandweer is met meerdere eenheden ter plaatste.

De Belevenis0.jpg

Geen lichtjesfestijn 'De Belevenis' in Engbergen dit jaar

Voorlopig komt er geen nieuwe editie van De Belevenis in Gendringen. De organisatie laat via een bericht op Facebook weten dat er in 2026 geen editie van de lichtjesroute plaatsvindt in natuurgebied Engbergen. Het is echter niet zo dat de stekker uit het evenement is getrokken.

Wiersse20.jpg

Zuivelfabriek De Wiersse bij Vorden voorgedragen als monument

De voormalige zuivelfabriek op landgoed De Wiersse in Vorden is door het college van burgemeester en wethouders van Bronckhorst voorgedragen als gemeentelijk monument. Het gaat om het fabriekspand aan de Zuivelweg, de bijbehorende paardenschuur en de karakteristieke schoorsteen.

Matjes0.jpg

Tapijttegels lokken reptielen in Gorssel: onderzoek voor realisatie woningbouw

Langs de bosrand en de akker in de hoek van de Kozakkenweg en de Elfuursweg in Gorssel liggen opvallende tapijttegels. Dat is geen afval, maar ze vormen een belangrijk hulpmiddel om beschermde reptielen op te sporen. Er staat informatie bij. In het gebied Gorssel-Noordoost, verrijzen de komende jaren tot 250 woningen, waarvoor momenteel uitgebreid natuuronderzoek wordt gedaan.