gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap positief gemutst naar FC Eindhoven

062382e2c11af93821abfff008af5b56.jpg

De Graafschap treft vrijdagavond in Eindhoven met de plaatselijke FC de huidige nummer zes van de competitie. Volgens assistent trainer Richard Roelofsen wacht de Superboeren een zware klus in het Jan Louwers Stadion, aangezien ze de drie laatste wedstrijd niet wisten te winnen van FC Eindhoven, waaronder in de play-offs.

Tim Rondeel | Nick Hermsen |
“Je weet gewoon dat het lastige wedstrijden zijn, dat verwacht ik nu ook”, aldus Roelofsen. “Dus we moeten daar gewoon weer aan de bak.” Aanvaller Devin Haen verwacht veel van de Superboeren in het uitduel. Zeker omdat FC Eindhoven niet in de beste vorm steekt, de ploeg verloor de laatste vier wedstrijden op rij. “Ik denk dat wij een goede kans maken”, vult Haen zijn trainer aan. “Als we in balbezit soms maar wat rustiger zijn en onze kansen goed uitspelen, dan denk ik dat wij een hele grote kans maken en gewoon gaan winnen.”

De sfeer op de training is volgens Roelofsen omgeslagen na de 2-0 thuiswinst op Roda JC: “Je kan hele goede wedstrijden spelen, maar als je die verliest, dan doet dat niks met je vertrouwen. De hele week is dat positieve gevoel gebleven, dus dat is een voordeel.” Ook Haen merkt dat er positieve sfeer hangt: “We zitten er met z’n allen goed in en hebben er alle vertrouwen in. Dat doet ook al een hele hoop met het team, ook al is het voetbal nog altijd niet wat we willen.”

Geen Lammers, De Jong en Valencia
Roelofsen kan vrijdagavond geen beroep doen op Jan Lammers, Siem de Jong en Joel Valencia. De jonge Zieuwentenaar Devin Haen, die sinds twee wedstrijden als basisspeler het vertrouwen krijgt van de trainer, start weer in de eerste elf. “Het heeft me wel een boost gegeven natuurlijk want het is voor een spits altijd lekker als die speelt”, geeft het jeugdproduct toe. “En als die scoort natuurlijk ook.”

'Alles aan doen'
Haen hoopt te scoren, zijn laatste doelpunt dateert uit begin januari, toen hij trefzeker was thuis tegen Jong Ajax. Toch ziet hij het niet als een obsessie: “Dan ga je alleen maar tegen jezelf voetballen. Ik wil het gewoon zelf heel graag laten zien en daar ga ik alles aan doen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

99d46a90-83d8-4ca7-b4dc-52889117195c.jpg

Auto vliegt tijdens rijden in brand nabij Velswijk

Een auto is woensdagmiddag uitgebrand tussen Velswijk en Keijenborg. Het voertuig vloog door een nog onbekende oorzaak in brand en werd volledig verwoest.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.42.07.jpeg

Montferland wil honderden arbeidsmigranten huisvesten op bedrijventerrein ’s-Heerenberg

Montferland wil in 2027 een opvanglocatie realiseren voor drie- tot vierhonderd arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst in ’s-Heerenberg. De gemeente zet daarmee een volgende stap in een plan dat in 2024 al door de raad werd vastgesteld.

MediaMarkt.jpeg

Mogelijk woningen op voormalig MediaMarkt-pand Doetinchem, ook Basic-Fit vertrekt

Het voormalige MediaMarkt-pand aan de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinchem krijgt mogelijk een nieuwe invulling met woningbouw en vrijetijdsvoorzieningen. Sinds het vertrek van de elektronicazaak staat een groot deel van het pand leeg. Momenteel maakt alleen sportschool Basic-Fit nog gebruik van het gebouw, maar ook daar komt binnenkort verandering in.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 14.10.12.jpeg

Doetinchem ontvangt vijfde editie Achterhoek Pride

Doetinchem is in juni gastgemeente van de Achterhoek Pride. Aandacht voor inclusiviteit is er al op zondag 31 mei, als de gezamenlijke startbijeenkomst in de stad wordt gehouden. De belangenvereniging Stadsgroep Doetinchem organiseert de maand voor LHBTI+ met vrijwilligers en initiatiefnemers.

Groenetuinen20.jpg

Straten groener én klaar voor droogte: Doetinchem zet in op inspiratietuinen

In een tijd van toenemende weersextremen en droge periodes, wordt het steeds belangrijker om onze leefomgeving aan te passen volgens het Waterschap Rijn en IJssel. Toch ontbreekt het veel huiseigenaren aan inspiratie om hun tuin groener en waterbestendiger te maken. Met de opening van zogenoemde ‘groen-blauwe inspiratietuinen’ in de gemeente Doetinchem, moet daar verandering in komen.

Berkel.jpg

CDA en PRO in Berkelland voor blok gezet: aansluiten of buitenspel

Een open discussie over het tweesporen-voorstel van verkenner Jurgen van Houdt? Vergeet het maar! De politieke koers voor de komende vier jaren in Berkelland werd direct verankerd en Van Houdt, burgemeester van Rijssen-Holten, verliet dinsdagavond ontgoocheld het gemeentehuis in Borculo.