gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap pakt tweede overwinning van seizoen bij Jong PSV

720458c2ece3fb39cf70172414c2f362.jpg

De Graafschap heeft vrijdagavond op bezoek bij Jong PSV de tweede overwinning van het seizoen geboekt. De jonge Eindhovenaren kwamen op voorsprong, maar de Doetinchemmers draaiden het duel om: 1-3.

Redactie REGIO8 |
Na een levendige openingsfase met kansen over en weer kwam de thuisploeg in de vijftiende minuut op voorsprong. Tai Abed werd in stelling gebracht met een voorzet en schoot de bal hard binnen achter doelman Mees Bakker. Jong PSV oogde sterker, maar kwam niet tot grote kansen. Na slordig balverlies kon Basar Önal in de dertigste minuut opeens oprukken richting het zestienmetergebied. De vleugelaanvaller behield het overzicht en speelde af op Philip Brittijn, die beheerst de gelijkmaker binnenschoot.

Vijf minuten na rust kwam De Graafschap op voorsprong. Een voorzet kwam wat gelukkig bij David Flakus Bosilj terecht. Zijn fraaie poging ging, volgens de scheidsrechter, via de lat over de doellijn: 1-2. Jong PSV-doelman Niek Schiks ging tien minuten voor tijd in de fout. Zijn pass kwam in de voeten terecht van de negentienjarige invaller Ezra van der Heiden. Met zijn eerste doelpunt in het betaald voetbal bracht hij De Graafschap in veilige haven.

Door de winstpartij stijgt De Graafschap naar de twaalfde plek. De ploeg van trainer Jan Vreman komt maandag weer in actie, in eigen huis tegen Helmond Sport.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

KlaasDoetinchem.jpg

Voormalig burgemeester Klaas Agricola verkenner in Doetinchem

GemeenteBelangen Doetinchem (GBD) heeft Klaas Agricola (66) aangesteld als verkenner voor de vorming van een nieuwe coalitie in de gemeenteraad. De partij, die met zes zetels en meer stemmen de winnaar van de verkiezingen werd, kiest bewust voor een ervaren en onafhankelijke kandidaat.

Olympias Tour Beltrum 2026 tijdrit (3).jpg

Thuisetappe van Olympia’s Tour voor vijf Achterhoekers: ‘Koersen in de achtertuin’

Een fris Beltrum was donderdagmiddag gastdorp van de tijdrit in de vijfdaagse Olympia’s Tour. De wedstrijd is extra speciaal voor drie wielrenners en twee ploegleiders. Zij schitteren in de oudste etappekoers van ons land in hun eigen streek.

BFT0.png

Jannes, Boh Foi Toch en Kaiser Chiefs komen naar de Zwarte Cross 2026

De organisatie van de Zwarte Cross heeft opnieuw een reeks nieuwe namen bekendgemaakt. Onder meer Jannes, Boh Foi Toch en de Britse band Kaiser Chiefs zijn toegevoegd aan het programma.

HuisBargh0.png

Kasteel Huis Bergh heropent in september na grootschalige restauratie

Het gerestaureerde kasteel Huis Bergh opent op zaterdag 19 september opnieuw zijn deuren voor publiek. In de honderd dagen voorafgaand aan de opening is er een speciaal ‘aftelprogramma’ om te vieren dat het kasteel weer te bezoeken is.

IMG_8053.JPG

Toeloop bij bouwplannen Gorssel: hoop op woning, maar inschrijving nog niet mogelijk

De belangstelling voor het woningbouwplan in het noordelijk deel van de Smitskamp in Gorssel is groot. Tijdens een inloopbijeenkomst in de Brinkkerk trok het plan een constante stroom bezoekers. Inschrijven voor een woning is echter nog niet mogelijk, benadrukt de gemeente Lochem.

KERKETTEN10.jpg

Ettense kerk ondergaat complete metamorfose: ‘Mensen werden emotioneel’

Na vier jaar voorbereiden en bijna een jaar intensief verbouwen is de Martinuskerk in Etten weer open. Niet meer alleen als kerk, maar als multifunctionele ontmoetingsplek met vier verschillende ruimtes. Volgens uitbater Stan Theunissen en voorzitter Peter Ketelaar moet het gebouw uitgroeien tot het nieuwe hart van het dorp.