gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap neemt verdediger Besselink over van NAC Breda

b803cffa567c81cae833f389c645b304.jpg

Het hing al even in de lucht, maar De Graafschap heeft verdediger Rowan Besselink overgenomen van eredivisionist NAC Breda. De 19-jarige verdediger komt transfervrij over van NAC en tekent voor een meerjarig contract.

Hidde Vinkenvleugel | Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Rowan is een jonge verdediger met goede fysieke eigenschappen, die ook nog eens snel is en al de nodige ervaring op heeft gedaan in de Keuken Kampioen Divisie”, aldus interim technisch manager Berry Powel. “We zijn ervan overtuigd dat hij nog verder kan groeien en als concurrent kan gaan dienen voor de centrale verdedigers in onze selectie.” In 2017 maakte Besselink de overstap van FC Den Bosch naar NAC. Vijf jaar later debuteerde hij officieel in het eerste elftal.

Besselink kwam 37 keer in actie voor NAC en was daarin één keer trefzeker. De Graafschap wist eerder onder andere aanvallers Ibrahim El Kadiri en Jesse van de Haar te halen. Recent werd doelman Joshua Smits overgenomen van Willem II. De Doetinchemmers hebben nog tot en met 2 september om zich te roeren op de transfermarkt en de selectie te versterken.

Lees ook

MaartenDebat.jpg

Coalitievorming Doetinchem verloopt voorspoedig: 'Streven naar akkoord eind mei'

De coalitievorming in Doetinchem lijkt na een rumoerige start in rustiger vaarwater te zijn beland. Waar de verkenningsfase gepaard ging met flinke kritiek en teleurstelling, verlopen de gesprekken tussen de beoogde coalitiepartijen PRO, CDA, VVD en D66 voorspoedig. Voorzichtig wordt er gesproken over een coalitieakkoord dat eind mei kan worden gepresenteerd.

20250409 Kerk Ulft.jpg

Woontoren op Zwarte Plein Ulft van de baan, wel woningen bij Antoniuskerk

Het plan voor een woontoren met 25 appartementen op het Zwarte Plein in Ulft is van de baan. De gemeente Oude IJsselstreek kiest nu definitief voor woningbouw in en rond de Antoniuskerk aan de Dr. Ariënsstraat, zonder betrokkenheid van het terrein van schutterij De Eendracht.

Gerrit0.png

Gerrit Vossers voorspelt een koeler weekend met buien

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit het buitengebied van Varsselder voorspelt hij een koeler weekend.

GalaLochem1000.jpg

Skelters, crossmotoren en zelfs een boot: leerlingen Staring College Lochem in stijl naar gala

Middelbare scholieren kijken er hun hele schoolperiode naar uit; het eindexamengala. Ook bij het Staring College in Lochem is er een onderlinge competitie, wie komt er in het meest bijzondere voertuig naar het gala? Voor de tijd is er al het een en ander uitgelekt.

Schermafbeelding 2026-04-17 112550.png

Twee personen gewond na ongeval met drie voertuigen in Silvolde

Bij een ongeval op de Dinxperloseweg tussen Ulft en Dinxperlo zijn vrijdagochtend twee mensen gewond geraakt. Een voertuig kwam na een botsing op de andere weghelft terecht, waarna een ander voertuig moest uitwijken en in de sloot belandde.

arriva3.jpg

Treinverkeer van en naar Achterhoek gestremd op 29 en 30 april

Naast de werkzaamheden aan de IJsselbrug wordt het nog moeilijker voor Achterhoekers om naar Arnhem te reizen. Treinen rijden niet tussen Arnhem en Zevenaar op woensdag 29 april en donderdag 30 april. OV-aanbieder Arriva zet bussen in op dit traject.