Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap klaar voor seizoensopener op De Vijverberg tegen ADO Den Haag

9955d1996c7758212137ed13f75efeea.jpg

De Graafschap trapt vrijdagavond een nieuw seizoen in de eerste divisie af op de eigen Vijverberg in het thuisduel met ADO Den Haag. De teruggekeerde hoofdtrainer Jan Vreman kijkt met een goed gevoel vooruit op de eerste wedstrijd van het seizoen.

Tim Rondeel |
“We hebben een voorbereiding gehad waarin wij graag dingen wilden zien in wedstrijden en dat is er ook uitgekomen”, aldus Vreman. “En dan gaan we zien hoe dat morgen gaat.” In de voorbereiding waren de resultaten verschillend. Zo werd er gewonnen van Tweede Divisionisten Quick Boys en de Treffers maar gingen de Superboeren onderuit tegen competitiegenoten FC Den Bosch en FC Groningen. Toch overheerst er optimisme bij de Achterhoekse oefenmeester: “Ik denk dat het team er goed voorstaat, in zoverre dat wij weten wat we willen en daar zijn we heel hard mee bezig geweest.”

Op de afsluitende training op de velden van AD'69 in Aalten mocht Vreman een nieuwe aanwinst ontvangen. Aanvaller Mimoun Mahi tekende donderdag voor drie jaar bij de Superboeren. “Het voelt heerlijk om weer onderdeel te zijn van een team en om weer lekker te voetballen”, aldus Mahi die gelijk van zijn medische keuring naar het trainingsveld ging. “Ik was net klaar dus ik kwam helaas vijf minuten te laat, ik moest mij nog even haasten.”

Dragende speler
Vreman is blij met de komst van de ervaren aanvaller. “Het zal een dragende speler voor ons moeten zijn”, schets de trainer. “Ik denk dat hij technisch vaardig is en mensen vrij voor de goal kan zetten en ook zelf kan scoren.” Of de kersverse Superboer morgen in actie komt is nog niet zeker. “Hopelijk kan ik volgende week gewoon lekker minuten maken, daar focus ik mij op”, aldus de tweevoudig Marokkaans international. “Maar misschien morgen al, je weet maar nooit.”

Aanvoerder nog onbekend
Over de verdere invulling van de selectie wilde Vreman nog niks prijsgeven, ook nog niet welke speler morgen de aanvoerdersband draagt. In de voorbereiding zat de band bij verschillende spelers om de arm. “Ik kan alles wel vertellen en ook welke opstelling in mijn hoofd heb zitten, maar dat doe ik op dit moment nog niet”, aldus de trainer. “Dat wil ik eerst aan de groep aangeven en dan aan de rest.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Sneeuw3.jpg

Code geel voor de Achterhoek: mogelijk gladheid door (natte) sneeuw

Vanwege gladheid en een dun sneeuwdek heeft het KNMI voor donderdag code geel afgegeven voor de Achterhoek. Vanuit het zuiden wordt in de nacht van woensdag op donderdag sneeuw verwacht, waarbij code geel tussen 4:00 uur en 12:00 uur geldt.

lochem gemeentehuis0.jpg

Omwonenden azc Lochem kunnen tot duizend euro krijgen voor veiligheidsmaatregelen

De gemeente Lochem wil omwonenden en ondernemers bij de opvanglocatie aan de Ampsenseweg financieel tegemoetkomen voor maatregelen die hun gevoel van veiligheid en leefbaarheid vergroten. Maximaal 24 aanvragers die wonen of ondernemen aan de Ampsenseweg kunnen daarvoor duizend euro krijgen.

Foto kelneren.jpg

Achterhoekse kelner na veertig jaar tijdens carnaval zijn houvast kwijt

Het is een groot gemis voor Ton Rouwhorst. De Achterhoekse kelner van 72 jaar raakte vrijdag 6 februari tijdens het carnaval zijn geliefde dienblad kwijt. Na een avond sjouwen met volle bladen bier bij het ’t Molentje in Silvolde raakte de Lichtenvoordenaar zijn ‘instrument’ kwijt. Iedere dag hoopt hij op het telefoontje met het nieuws dat zijn kelnersblad is gevonden.

SMIDSSTRAAT 2.jpg

Werkzaamheden Magnoliastraat en Smidsstraat in Zelhem gaan van start

De gemeente Bronckhorst start op donderdag 19 februari met werkzaamheden aan de Smidsstraat en Magnoliaweg in Zelhem. Het doel van de werkzaamheden is om het centrumgebied veiliger, groener en aantrekkelijker te maken. De werkzaamheden kunnen tijdelijk voor hinder zorgen voor omwonenden en verkeer.

NormaalLochem0.png

Normaal ook in 2026 op Hemelvaartsdag in Lochems openluchttheater

De mannen van Normaal maken donderdag 14 mei weer hun opwachting in het Openluchttheater Lochem. Op Hemelvaartsdag viert de Achterhoekse band van Bennie Jolink haar 51e verjaardag.

917b02d28ae4378d19bee50f87da54133d8151b4.png

Voetbaldroom voor Sanne komt uit: aanmeldingen voor nieuw G-team in Wehl stromen binnen

De grote droom van de 9-jarige Sanne komt steeds dichterbij. Na haar oproep om een eigen G-team op te richten bij Concordia Wehl is het balletje gaan rollen, en hoe. De aanmeldingen stroomden binnen en inmiddels staat de teller op twaalf enthousiaste kinderen.