gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap klaar voor kraker tegen FC Dordrecht op De Vijverberg

1a1bd9b4f40395233cbbf928b23a8ac4.jpg

De Graafschap neemt het vrijdagavond op de eigen Vijverberg op tegen FC Dordrecht. Dinsdagavond speelde de Superboeren ook al in het eigen stadion. Ze versloegen TOP Oss met 4-1 in de KNVB-beker. Trainer Jan Vreman was erg te spreken over reservespelers die dinsdag in de basis startten.

Bart Sollman |  | Aangepast op
“Het zijn op dit moment nog geen basisspelers, maar ze zitten er wel dichtbij”, legt Vreman uit. “Dat hebben we dinsdag kunnen zien, dus ik ben heel erg blij met het resultaat dat we behaald hebben. Een goede en sterke bank is gewoon heel belangrijk.” Toch houdt Vreman grotendeels vast aan dezelfde basis als in de laatste competitiewedstrijd. De disciplinair geschorste Donny Warmerdam keert wel terug in de basis en hetzelfde geldt voor de herstelde Jeffry Fortes en Anas Najah.

Buitenspeler Ibrahim El Kadiri start ook weer. Hij voelt zich als een vis in het water bij De Graafschap, en dat is terug te zien aan zijn doelpunten. “We doen het goed en we spelen ook goed, dus daaraan gaat het niet liggen,” aldus El Kadiri. Het doel van de aanvaller is om zijn doelsaldo dit seizoen in de dubbele cijfers te krijgen. “Ik wil zo veel mogelijk het team helpen en als ik mijn steentje bijdraag, dan komt het allemaal goed.”

Kraker op De Vijverberg
FC Dordrecht heeft net zoveel punten als De Graafschap. Het lijkt dan ook een ware kraker te gaan worden in Doetinchem. “Ik verwacht een open wedstrijd. Dordrecht wil aanvallend voetbal spelen en wij willen dus niet dat zij lekker kunnen gaan voetballen,” schetst Vreman.

Geen Haen
Oud-Superboer Devin Haen is er niet bij op De Vijverberg vrijdag. De Achterhoekse spits kampt met een blessure. “We kunnen niet iedereen houden, maar ik had hem graag hier gezien,” legt Vreman uit. “Door omstandigheden is het niet doorgegaan.”

Opstelling De Graafschap: Smits; Fortes, Besselink, Hillen, Schoppema; Warmerdam, Van Gilst, Najah; Van de Haar, Seuntjens, El Kadiri

Lees ook

groep foto.jpg

Achterhoekse actie 'Ren je rot in Rome' voor dierenartskosten: ''Diertjes lijden onnodig''

Zes fanatieke werknemers van de Achterhoekse zorgorganisatie Doezorg gaan de marathon van Rome lopen om geld in te zamelen voor ’t Krappaalpotje. Deze stichting biedt hulp bij het betalen van dierenartskosten voor Achterhoekers die minder te besteden hebben. Onder de actie genaamd ‘Ren je Rot in Rome’ hopen de sportievelingen op 22 maart een geldbedrag van 3500 euro op te halen voor de stichting.

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.