Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap klaar voor kraker tegen FC Dordrecht op De Vijverberg

1a1bd9b4f40395233cbbf928b23a8ac4.jpg

De Graafschap neemt het vrijdagavond op de eigen Vijverberg op tegen FC Dordrecht. Dinsdagavond speelde de Superboeren ook al in het eigen stadion. Ze versloegen TOP Oss met 4-1 in de KNVB-beker. Trainer Jan Vreman was erg te spreken over reservespelers die dinsdag in de basis startten.

Bart Sollman |  | Aangepast op
“Het zijn op dit moment nog geen basisspelers, maar ze zitten er wel dichtbij”, legt Vreman uit. “Dat hebben we dinsdag kunnen zien, dus ik ben heel erg blij met het resultaat dat we behaald hebben. Een goede en sterke bank is gewoon heel belangrijk.” Toch houdt Vreman grotendeels vast aan dezelfde basis als in de laatste competitiewedstrijd. De disciplinair geschorste Donny Warmerdam keert wel terug in de basis en hetzelfde geldt voor de herstelde Jeffry Fortes en Anas Najah.

Buitenspeler Ibrahim El Kadiri start ook weer. Hij voelt zich als een vis in het water bij De Graafschap, en dat is terug te zien aan zijn doelpunten. “We doen het goed en we spelen ook goed, dus daaraan gaat het niet liggen,” aldus El Kadiri. Het doel van de aanvaller is om zijn doelsaldo dit seizoen in de dubbele cijfers te krijgen. “Ik wil zo veel mogelijk het team helpen en als ik mijn steentje bijdraag, dan komt het allemaal goed.”

Kraker op De Vijverberg
FC Dordrecht heeft net zoveel punten als De Graafschap. Het lijkt dan ook een ware kraker te gaan worden in Doetinchem. “Ik verwacht een open wedstrijd. Dordrecht wil aanvallend voetbal spelen en wij willen dus niet dat zij lekker kunnen gaan voetballen,” schetst Vreman.

Geen Haen
Oud-Superboer Devin Haen is er niet bij op De Vijverberg vrijdag. De Achterhoekse spits kampt met een blessure. “We kunnen niet iedereen houden, maar ik had hem graag hier gezien,” legt Vreman uit. “Door omstandigheden is het niet doorgegaan.”

Opstelling De Graafschap: Smits; Fortes, Besselink, Hillen, Schoppema; Warmerdam, Van Gilst, Najah; Van de Haar, Seuntjens, El Kadiri

Lees ook

Dutch Scorpions1.jpg

Dutch Scorpions aast op regionaal beachsportcentrum in Doetinchem

Aan ambities geen gebrek bij het Doetinchemse Dutch Scorpions. De voetbalvereniging wil hét beachsportcentrum van Oost-Nederland opzetten en biedt zand en reclameborden aan om geld bij elkaar te harken. De gesprekken met de gemeente lopen.

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.