gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap klaar voor kraker tegen FC Dordrecht op De Vijverberg

De Graafschap neemt het vrijdagavond op de eigen Vijverberg op tegen FC Dordrecht. Dinsdagavond speelde de Superboeren ook al in het eigen stadion. Ze versloegen TOP Oss met 4-1 in de KNVB-beker. Trainer Jan Vreman was erg te spreken over reservespelers die dinsdag in de basis startten.

Bart Sollman |  | Aangepast op
“Het zijn op dit moment nog geen basisspelers, maar ze zitten er wel dichtbij”, legt Vreman uit. “Dat hebben we dinsdag kunnen zien, dus ik ben heel erg blij met het resultaat dat we behaald hebben. Een goede en sterke bank is gewoon heel belangrijk.” Toch houdt Vreman grotendeels vast aan dezelfde basis als in de laatste competitiewedstrijd. De disciplinair geschorste Donny Warmerdam keert wel terug in de basis en hetzelfde geldt voor de herstelde Jeffry Fortes en Anas Najah.

Buitenspeler Ibrahim El Kadiri start ook weer. Hij voelt zich als een vis in het water bij De Graafschap, en dat is terug te zien aan zijn doelpunten. “We doen het goed en we spelen ook goed, dus daaraan gaat het niet liggen,” aldus El Kadiri. Het doel van de aanvaller is om zijn doelsaldo dit seizoen in de dubbele cijfers te krijgen. “Ik wil zo veel mogelijk het team helpen en als ik mijn steentje bijdraag, dan komt het allemaal goed.”

Kraker op De Vijverberg
FC Dordrecht heeft net zoveel punten als De Graafschap. Het lijkt dan ook een ware kraker te gaan worden in Doetinchem. “Ik verwacht een open wedstrijd. Dordrecht wil aanvallend voetbal spelen en wij willen dus niet dat zij lekker kunnen gaan voetballen,” schetst Vreman.

Geen Haen
Oud-Superboer Devin Haen is er niet bij op De Vijverberg vrijdag. De Achterhoekse spits kampt met een blessure. “We kunnen niet iedereen houden, maar ik had hem graag hier gezien,” legt Vreman uit. “Door omstandigheden is het niet doorgegaan.”

Opstelling De Graafschap: Smits; Fortes, Besselink, Hillen, Schoppema; Warmerdam, Van Gilst, Najah; Van de Haar, Seuntjens, El Kadiri

Lees ook

Motorrijder gewond na aanrijding met busje op N18 bij Heelweg

Een motorrijder is vrijdagochtend zwaargewond geraakt bij een aanrijding met een busje in Heelweg. De man is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis in Enschede.

Scooterrijder overleden na eenzijdig ongeval in Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval in Westendorp is vrijdagochtend een persoon om het leven gekomen. Er is een onderzoek gestart naar de toedracht.

Hooligans verpesten voetbalfeest: 'Mensen geslagen met stalen kettingen'

Grof geweld, vuurwerk en supporters die naar het ziekenhuis zijn gebracht. Het is de afdronk van de bekerfinale tussen VV Bennekom en Longa '30, die woensdagavond op het terrein van DVC'26 in Didam is gespeeld. Teleurstelling en frustratie overheersen bij het organiserende DVC'26 en Longa '30, dat het duel met 5-4 verloor.

Duitse justitie vervolgt man uit Ulft om ‘woekerhuur’ voor arbeidsmigranten

Een man uit Ulft wordt in Duitsland vervolgd voor woekerhuur aan arbeidsmigranten in de vleessector. Ook twee andere Nederlandse bestuurders van het uitzendbureau, die in Kleve wonen, moeten zich verantwoorden.

Grootste landmachtoefening in twintig jaar trekt door de Achterhoek

De Nederlandse landmacht is begonnen aan de grootste oefening van dit jaar. De oefening heeft de naam ‘Fighter Lion’ en loopt tot begin juli. De oefening is in de Achterhoekse grensregio goed zichtbaar. In juni trekken duizenden militairen met een groot aantal legervoertuigen door de Achterhoek naar Duitsland.

Sterk besluit CDA: kleur bekend en geen speelbal in Berkelland

COMMENTAAR / De gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland gaan verder zonder het CDA. De grootste partij heeft zélf de stekker getrokken uit het overleg met de andere vijf fracties en zal daardoor de komende vier jaren niet aan het politieke stuur zitten.