Ulft, Netherlands

Borussia Mönchengladbach vervangt Bayer Leverkusen in Terborg

Foto: REGIO8
De kersverse Duitse kampioen Bayer Leverkusen komt niet meer naar het Terborg Toernooi voor jeugdploegen. Alle leden van de Duitse club, waaronder de jeugdspelers, zijn uitgenodigd om in het weekend van het Achterhoekse voetbaltoernooi de bekerfinale te bekijken.
Jasper Hazelaar | 15 april 2024 12:20 | Aangepast op 15 april 2024 12:20
“Juist door deze unieke situatie hebben wij hier als organisatie alle begrip voor”, meldt de organisatie van het Terborg Toernooi. Met Borussia Mönchengladbach is er inmiddels een vervanger gestrikt. Jefta Bresser, voormalig hoofd jeugd van De Graafschap en inmiddels in dienst bij Leverkusen, heeft zich hiervoor ingezet. Mönchengladbach is op het toernooi voor Onder 19-teams ingedeeld bij De Graafschap, Palmeiras uit Brazilië, het Deense FC Midtjylland en SC Heerenveen.

De andere poule bestaat uit het gecombineerde team van FC Twente/Heracles Almelo, het Braziliaanse Fluminense, CA Sermiento uit Argentinië, Garden City Panthers (Nigeria) en RC Strasbourg uit Frankrijk. Het Terborg Toernooi vindt dit jaar op 24, 25 en 26 mei plaats op de voetbalvelden in het stadje. Vorig jaar won Palmeiras het zonovergoten toernooi. PSV werd in de finale met 2-0 verslagen.

Lees meer over:

Voetbal|Terborg|Terborg Toernooi|

Meest gelezen

Weer explosies in Doetinchem: schade aan zeven woningen

Redactie REGIO8 | 25 nov 2025 16:08

UPDATE Woning en schuur volledig verwoest na brand Halle

Redactie REGIO8 | 28 nov 2025 16:38

Lees ook

TTV Hercules speelt in eerste jaar Eredivisie gelijk om kampioenschap

TTV Hercules uit Terborg begint komend weekend aan de strijd om het landskampioenschap. Na het kampi...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een zacht weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Blamage De Graafschap in beker: amateurs GVVV met 4-2 te sterk

Het bekeravontuur van De Graafschap is dinsdagavond al in de eerste ronde gestrand in Veenendaal. Op...

Organisatie blikt terug op Terborg Toernooi: ‘Die verdediging was de beste ooit'

Na meer dan veertig jaar is er een einde gekomen aan het Terborg Toernooi. Het jeugdvoetbaltoernooi ...

Terborg Toernooi stopt definitief: ‘Met pijn in het hart’

Er komt geen nieuwe editie van het Terborg Toernooi. De organisatie van het jeugdvoetbaltoernooi hee...

Terborgenaar (20) en Dinxperloër (29) aangehouden bij woning door politie in kogelwerende vesten

Bij een uit de hand gelopen ruzie aan de Prinses Margrietstraat in Terborg is een 20-jarige man uit ...