Ulft, Netherlands

Spitsuur bij online kerstwinkel in Groenlo

De drukte neemt deze dagen verder toe bij de online kerstwinkel It’s All About Christmas in Groenlo. Omdat kerstwinkels dicht zitten en kerstmarkten plat liggen door de coronacrisis, bestellen mensen hun kerstspullen massaal online.
Jasper Hazelaar | 21 december 2020 15:33 | Aangepast op 21 december 2020 15:33
"De bestellingen zijn ook veel eerder op gang gekomen", vertelt Isabel van Zelm van de online-kerstwinkel tegenover Omroep Gelderland. "Want mensen hebben toch behoefte aan een gezellig huis." Drieduizend verschillende kerstartikelen liggen bij het bedrijf in Groenlo in nog véél grotere getalen opgeslagen. Op bestelling worden die ingepakt voor verzending. Ook naar Duitsland en België, want daar én in eigen land heeft het bedrijf in totaal twaalf kerstwinkels.

Nu fysiek winkelen niet kan, zijn de bestellingen verdubbeld. Door de groeiende behoefte is het aantal personeelsleden zelfs verdriedubbeld. In diensten wordt er vanaf 06.00 uur 's ochtends tot middernacht gewerkt. Zoals elk jaar is er ook nu een trend in kerstsferen. "De luxe glazen ballen en de kerstfiguren”, zegt Van Zelm. “Van tijgers tot donuts, mensen houden van een gekke kerst."

Foto: Omroep Gelderland

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...