gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Spelersbus De Graafschap botst tegen lijnbus

36dce9c26b4c061f9857bc46c32c99e4.jpg
Redactie REGIO8 |
"Hij is achteruit gereden en heeft met de trekhaak een lijndienstbus geraakt", vertelt eigenaar Roy te Brake van Gelderesch Reizen, de beheerder van de bus met de De Graafschap-bestickering. Het ongeval gebeurde op de Vrydemalaan in Groningen: "Er zaten geen mensen in", legt Te Brake uit. "Dus er was eigenlijk helemaal niks aan de hand. We hadden ook geen schade. Het viel allemaal gelukkig mee."

De lijnbus van vervoersbedrijf Qbuzz had meer problemen. "Daar waren de ruiten van kapot", aldus de eigenaar. "Maar dat is ook een vrij kleine schade." De selectie van de Superboeren kan vrijdagavond in ieder geval gewoon op pad naar Volendam. "De bus kon gewoon doorrijden", besluit Te Brake.

Foto: REGIO8

Lees ook

133835a0788373bcf175f86cfec3522c.jpg

De Graafschap hakt knopen door over aflopende contracten binnen selectie

De Graafschap heeft in aanloop naar het einde van het seizoen duidelijkheid gegeven over meerdere aflopende contracten binnen de selectie. Van vijf spelers zijn de opties gelicht, twee vertrekken en over één speler is nog geen definitief besluit genomen.

WhatsApp Image 2026-03-26 at 08.34.27.jpeg

Kop-staartbotsing Hengelo, geen gewonden

Twee bestuursters zijn donderdagochtend tegen 08.15 uur met elkaar in botsing gekomen op de Velhoekseweg in Hengelo. Niemand raakte gewond.

WhatsApp Image 2026-03-26 at 07.39.22.jpeg

Fietser aangereden door automobilist in buitengebied van Hengelo

Een automobilist en fietser zijn donderdagochtend hard op elkaar gebotst in het buitengebied van Hengelo. Ondanks de harde klap hoeft de fietser niet mee naar het ziekenhuis.

e97e94736e43a5170c8bc5478df151ef.png

Richard Berenschot wederom informateur Oude IJsselstreek

Net als vier jaar geleden is de Winterswijkse Richard Berenschot informateur in de gemeente Oude IJsselstreek. De reden dat hij de klus in de gemeente weer mag klaren is volgens grootste partij Lokaal Belang (zeven zetels) het goede resultaat van de vorige keer.

112AN Ongeval met Duitse ambulance.jpg

Botsende verkeersculturen: Nederlanders op Duitse snelwegen vaak betrokken bij zware ongevallen

Nederlanders zijn opvallend vaak betrokken bij zware ongevallen op Duitse snelwegen in de grensregio. Dat voedt een hardnekkig cliché, maar cijfers laten een ander beeld zien: niet nationaliteit, maar verschillen in verkeerssystemen lijken de belangrijkste oorzaak.

Gemeentehuis OIJ20.jpg

Merendeel Achterhoekse gemeenten betaalt dwangsommen na te late besluiten

Gemeenten in de Achterhoek hebben in 2025 meerdere keren een dwangsom moeten betalen omdat ze te laat een besluit namen. Van alle gemeenten, hebben er zes samen ruim 17.000 euro uitgekeerd aan inwoners. Het grootste deel daarvan komt voor rekening van de gemeente Oude IJsselstreek.