gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sloëtjes naar halve finale WK Volleybal

8271c93b50dfea9ccc0a26f973cb7e04.jpg
Redactie REGIO8 |
"Na de eerste set was ik wel een beetje leeg", zei de Varsseveldse tegenover Ziggo Sport. Die eerste set verloren de Nederlandse dames met 28-30. "Ik baalde zo dat we onze voorsprong hadden weggegeven. Je merkte in het team dat er ook wel een beetje verslagenheid was." Sloëtjes was erg blij hoe het team zich daarna terugknokte in de wedstrijd. "Ik heb alle vertrouwen gehouden, ondanks die eerste set. Ik weet echt niet meer wat er allemaal is gebeurd. Ik ben enorm trots."

Sloëtjes kon nog niet bevatten dat ze nu uit gaat komen in de halve finale van het WK. "Ik denk dat ik vannacht nog tot 03.00 uur wakker lig", aldus de 1.92 meter lange diagonaal-speelster. "Ik weet nog niet eens wanneer we nu weer spelen. Ik zie het wel, ik laat het gewoon allemaal op me afkomen." Nederland weet nog niet wie het treft in de halve finale, de ploeg van de Amerikaan Jamie Morrisen speelt morgen eerst nog tegen China. 

Foto: Nevobo

Lees ook

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.

67aa6302fdf30f1df00ff5350d3428a9.jpg

Mark S. (32) veroordeeld tot 10 jaar cel en tbs voor verkrachting en grootschalige sextortion

Borculoër Mark S. is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 10 jaar en tbs met dwang. Hij hield jarenlang tientallen meisjes in zijn greep door hen online af te persen en te chanteren met naaktfoto's en video's. Veel vrouwen waren destijds minderjarig. "De slachtoffers zijn voor het leven getekend", zegt de rechtbank.

Schermafbeelding 2026-04-10 101344.png

WK voetbal krijgt Achterhoeks tintje: Dieperink als VAR naar eindtoernooi

Het WK voetbal krijgt komende zomer een duidelijk Achterhoeks tintje. De 37-jarige videoscheidsrechter Rob Dieperink is geselecteerd voor het grootste podium in het internationale voetbal. Het toernooi wordt dit jaar gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.