gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sloëtjes naar halve finale WK Volleybal

8271c93b50dfea9ccc0a26f973cb7e04.jpg
Redactie REGIO8 |
"Na de eerste set was ik wel een beetje leeg", zei de Varsseveldse tegenover Ziggo Sport. Die eerste set verloren de Nederlandse dames met 28-30. "Ik baalde zo dat we onze voorsprong hadden weggegeven. Je merkte in het team dat er ook wel een beetje verslagenheid was." Sloëtjes was erg blij hoe het team zich daarna terugknokte in de wedstrijd. "Ik heb alle vertrouwen gehouden, ondanks die eerste set. Ik weet echt niet meer wat er allemaal is gebeurd. Ik ben enorm trots."

Sloëtjes kon nog niet bevatten dat ze nu uit gaat komen in de halve finale van het WK. "Ik denk dat ik vannacht nog tot 03.00 uur wakker lig", aldus de 1.92 meter lange diagonaal-speelster. "Ik weet nog niet eens wanneer we nu weer spelen. Ik zie het wel, ik laat het gewoon allemaal op me afkomen." Nederland weet nog niet wie het treft in de halve finale, de ploeg van de Amerikaan Jamie Morrisen speelt morgen eerst nog tegen China. 

Foto: Nevobo

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.