Ulft, Netherlands

Slingeland Ziekenhuis bereikt alsnog akkoord met Menzis

Het Slingeland Ziekenhuis heeft alsnog een akkoord bereikt met zorgverzekeraar Menzis. Het was de enige verzekeraar waarmee het Doetinchemse ziekenhuis bij de start van het jaar nog geen overeenstemming had bereikt.
Jasper Hazelaar | 16 februari 2023 09:27 | Aangepast op 16 februari 2023 09:27
De zorg voor de ongeveer 135.000 Menzis-klanten in de regio ging gewoon door, terwijl de partijen een akkoord probeerden te bereiken. Dat is nu gelukt. “Het contract omvat alle polissen die Menzis aanbiedt”, laat het Doetinchemse ziekenhuis weten. “We realiseren ons hoe vervelend deze situatie was voor patiënten die dit jaar bij Menzis zijn verzekerd.”

Patiënten die sinds het begin van het jaar behandelingen hebben gehad, en bij Menzis verzekerd zijn, krijgen de zorg met terugwerkende kracht vergoed. Dit gebeurt onder de toen geldende polisvoorwaarden.

Foto: REGIO8

Lees ook

Duizenden cadeaus opgehaald in Doetinchem: 'Dan smelt je gewoon'

De Sint is weer in het land en dat betekent dat er weer veel cadeautjes moeten worden uitgedeeld. De...

Goed nieuws voor de Achterhoek: Duitse dijk veel sneller klaar dan verwacht

Het gebeurt niet vaak bij grote waterbouwprojecten, maar bij Emmerik mag de vlag uit: een stuk Rijnd...

Weer explosies in Doetinchem: schade aan zeven woningen

In de nacht van maandag op dinsdag zijn er weer explosies geweest in Doetinchem. Bij zeven woningen ...

Doetinchemmer Thom van Campen nieuwe voorzitter Tweede Kamer

De in Doetinchem opgegroeide Thom van Campen (VVD) is dinsdagavond gekozen als nieuwe voorzitter van...

Container valt van aanhanger op drukke kruising in Doetinchem

Een vrachtwagenchauffeur heeft dinsdagochtend een container verloren op de drukke kruising nabij het...

Illegale rave in gekraakt pand Doetinchem beëindigd door politie

De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een illegale raveparty beëindigd in een gekraak...