Ulft, Netherlands

Slecht De Graafschap pakt punt in Dordrecht

Regio8 | 20 oktober 2017 22:33 | Aangepast op 20 oktober 2017 22:33

De eerste helft was van beide kanten saai en speelde zich in laag tempo af. De eerste kans was voor Daryl van Mieghem, zijn poging kwam via verdediger Erol Alkan bijna in het Dordtse doel terecht. Aan de andere kant schoot Andreias Calcan via de stuiter op doelman Filip Bednarek. Ook trof Mark Diemers na een korte corner nog de vuisten van doelman Renze Fij.

Na rust was het veldspel beter en kwamen er over en weer een aantal kansen. FC Dordrecht werd met name via Gustavo Hamer gevaarlijk, maar wist de ruimte niet te benutten. Aan de andere kant sloeg De Graafschap twintig minuten voor tijd uit een hoekschop toe. Lars Nieuwpoort knikte binnen: 0-1. Invaller Mailson Lima Duarte Lopes zorgde tien minuten voor tijd met zijn kopgoal na slecht verdedigen aan Doetinchemse zijde voor de 1-1 eindstand.

Door dit gelijkspel staat De Graafschap nog steeds op de zesde plek in de Jupiler League. Volgende week komt Fortuna Sittard naar De Vijverberg, dat in Doetinchem de periodetitel kan winnen.

Foto: REGIO8

Lees ook

De Graafschap verliest en loopt play-offticket mis

De Superboeren ontvingen Roda JC in een cruciaal duel in de strijd om de tweede plek – en het play-o...

Sociale kerstsfeer voorop in Bocholt, met oog voor veiligheid

Dit weekend zijn er in de regio weer volop kerstmarkten te bezoeken, ook net over de grens in Duitsl...

Inbraak bij sportzaak in Borculo: acht fietsen gestolen

Bij een sportzaak in Borculo hebben inbrekers in de nacht van donderdag op vrijdag acht fietsen gest...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

Oude IJsselstreek verhoogt subsidies voor verenigingen en evenementen

Verenigingen en evenementen krijgen vanaf volgend jaar meer subsidie van de gemeente Oude IJsselstre...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een bewolkt weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...