Ulft, Netherlands

Slecht De Graafschap pakt punt in Dordrecht

Regio8 | 20 oktober 2017 22:33 | Aangepast op 20 oktober 2017 22:33

De eerste helft was van beide kanten saai en speelde zich in laag tempo af. De eerste kans was voor Daryl van Mieghem, zijn poging kwam via verdediger Erol Alkan bijna in het Dordtse doel terecht. Aan de andere kant schoot Andreias Calcan via de stuiter op doelman Filip Bednarek. Ook trof Mark Diemers na een korte corner nog de vuisten van doelman Renze Fij.

Na rust was het veldspel beter en kwamen er over en weer een aantal kansen. FC Dordrecht werd met name via Gustavo Hamer gevaarlijk, maar wist de ruimte niet te benutten. Aan de andere kant sloeg De Graafschap twintig minuten voor tijd uit een hoekschop toe. Lars Nieuwpoort knikte binnen: 0-1. Invaller Mailson Lima Duarte Lopes zorgde tien minuten voor tijd met zijn kopgoal na slecht verdedigen aan Doetinchemse zijde voor de 1-1 eindstand.

Door dit gelijkspel staat De Graafschap nog steeds op de zesde plek in de Jupiler League. Volgende week komt Fortuna Sittard naar De Vijverberg, dat in Doetinchem de periodetitel kan winnen.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Overleden persoon gevonden langs Baakseweg in Vorden

Redactie REGIO8 | 13 jul 2025 13:42

Weg direct achter Emmerichse Rijnbrug zes weken afgesloten

Eveline Zuurbier | 14 jul 2025 16:39

Lees ook

De vrijdag van de Zwarte Cross is gestart

De poorten van het festivalterrein van de Zwarte Cross zijn geopend! Duizenden festivalgangers strom...

Dit was de donderdag van Zwarte Cross 2025

Dit was de allereerste dag van Zwarte Cross 2025. We trappen af met highlights van de donderdag met ...

Kansloze motie in Bronckhorst 'procesgepruttel' maar 'laat hersenen kraken'

Een ‘niet uitvoerbare’ en uiteindelijk kansloze motie van Gemeentebelangen Bronckhorst (GBB), die an...

Orgel Joke steelt de show op de Zwarte Cross: 'Ik ben gewoon Joke'

Orgel Joke zet alweer de Zwarte Cross op zijn kop. Dit keer niet op het festivalterein zelf, maar in...

Typhoon maakt met rode lijn statement op Zwarte Cross

Typhoon vraagt tijdens zijn optreden op het hoofdpodium op de Zwarte Cross aandacht voor wereldvrede...

Zo opent De Heinoos het hoofdpodium op de Zwarte Cross

De Heinoos heeft het maar druk op de donderdag van de Zwarte Cross. 's Ochtends trapten ze het festi...