gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sjoerd Ars denkt rustig na over toekomst

1e74ec1431a575e353092af980e04195.jpg
Redactie REGIO8 |
"De komende week ga ik eens rustig alles op een rijtje zetten en kijken hoe ik me voel en wat het gevoel is naar volgend jaar toe", aldus de in Terborg geboren aanvaller. "Dan weet je ook wat de mogelijkheden zijn. Dan beslissen we vandaar uit en gaan we eens rustig met de familie kijken hoe het er allemaal voorstaat." Voor Ars is ook een langer verblijf in Doetinchem zeker een optie. "Als kleine jongen heb ik hier altijd op de tribune gezeten dus het gevoel voor de club is er zeker, alleen moet dat van beide kanten komen, maar ik heb het gevoel dat het wat dat betreft wel goed zit."

Of hij in dienst komt als trainer of als voetballer is nog niet duidelijk. "Ik heb ook aangegeven dat ik eerst de beslissing wil maken of ik doorga of niet", vertelt Ars. "En vandaar uit is het ook aan de club om te kijken of ze met mij verder willen of niet." De komende weken gaat de Achterhoeker rustig kijken wat de toekomst brengt, maar voorlopig ligt de focus nog op promoveren. "Dat is waarvoor ik naar De Graafschap ben gekomen, om uiteindelijk te promoveren naar de eredivisie."

Foto: REGIO8

Lees ook

KlaasDoetinchem.jpg

Voormalig burgemeester Klaas Agricola verkenner in Doetinchem

GemeenteBelangen Doetinchem (GBD) heeft Klaas Agricola (66) aangesteld als verkenner voor de vorming van een nieuwe coalitie in de gemeenteraad. De partij, die met zes zetels en meer stemmen de winnaar van de verkiezingen werd, kiest bewust voor een ervaren en onafhankelijke kandidaat.

Olympias Tour Beltrum 2026 tijdrit (3).jpg

Thuisetappe van Olympia’s Tour voor vijf Achterhoekers: ‘Koersen in de achtertuin’

Een fris Beltrum was donderdagmiddag gastdorp van de tijdrit in de vijfdaagse Olympia’s Tour. De wedstrijd is extra speciaal voor drie wielrenners en twee ploegleiders. Zij schitteren in de oudste etappekoers van ons land in hun eigen streek.

BFT0.png

Jannes, Boh Foi Toch en Kaiser Chiefs komen naar de Zwarte Cross 2026

De organisatie van de Zwarte Cross heeft opnieuw een reeks nieuwe namen bekendgemaakt. Onder meer Jannes, Boh Foi Toch en de Britse band Kaiser Chiefs zijn toegevoegd aan het programma.

HuisBargh0.png

Kasteel Huis Bergh heropent in september na grootschalige restauratie

Het gerestaureerde kasteel Huis Bergh opent op zaterdag 19 september opnieuw zijn deuren voor publiek. In de honderd dagen voorafgaand aan de opening is er een speciaal ‘aftelprogramma’ om te vieren dat het kasteel weer te bezoeken is.

IMG_8053.JPG

Toeloop bij bouwplannen Gorssel: hoop op woning, maar inschrijving nog niet mogelijk

De belangstelling voor het woningbouwplan in het noordelijk deel van de Smitskamp in Gorssel is groot. Tijdens een inloopbijeenkomst in de Brinkkerk trok het plan een constante stroom bezoekers. Inschrijven voor een woning is echter nog niet mogelijk, benadrukt de gemeente Lochem.

KERKETTEN10.jpg

Ettense kerk ondergaat complete metamorfose: ‘Mensen werden emotioneel’

Na vier jaar voorbereiden en bijna een jaar intensief verbouwen is de Martinuskerk in Etten weer open. Niet meer alleen als kerk, maar als multifunctionele ontmoetingsplek met vier verschillende ruimtes. Volgens uitbater Stan Theunissen en voorzitter Peter Ketelaar moet het gebouw uitgroeien tot het nieuwe hart van het dorp.