gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sjoerd Ars denkt rustig na over toekomst

1e74ec1431a575e353092af980e04195.jpg
Redactie REGIO8 |
"De komende week ga ik eens rustig alles op een rijtje zetten en kijken hoe ik me voel en wat het gevoel is naar volgend jaar toe", aldus de in Terborg geboren aanvaller. "Dan weet je ook wat de mogelijkheden zijn. Dan beslissen we vandaar uit en gaan we eens rustig met de familie kijken hoe het er allemaal voorstaat." Voor Ars is ook een langer verblijf in Doetinchem zeker een optie. "Als kleine jongen heb ik hier altijd op de tribune gezeten dus het gevoel voor de club is er zeker, alleen moet dat van beide kanten komen, maar ik heb het gevoel dat het wat dat betreft wel goed zit."

Of hij in dienst komt als trainer of als voetballer is nog niet duidelijk. "Ik heb ook aangegeven dat ik eerst de beslissing wil maken of ik doorga of niet", vertelt Ars. "En vandaar uit is het ook aan de club om te kijken of ze met mij verder willen of niet." De komende weken gaat de Achterhoeker rustig kijken wat de toekomst brengt, maar voorlopig ligt de focus nog op promoveren. "Dat is waarvoor ik naar De Graafschap ben gekomen, om uiteindelijk te promoveren naar de eredivisie."

Foto: REGIO8

Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-10 101344.png

WK voetbal krijgt Achterhoeks tintje: Dieperink als VAR naar eindtoernooi

Het WK voetbal krijgt komende zomer een duidelijk Achterhoeks tintje. De 37-jarige videoscheidsrechter Rob Dieperink is geselecteerd voor het grootste podium in het internationale voetbal. Het toernooi wordt dit jaar gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

GWWP.png

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Didam een weekend met twee gezichten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit de festivaltent van Doorgedraaid Festival in Didam, voorspelt de weerboer een weekend met twee gezichten.

e97e94736e43a5170c8bc5478df151ef.png

VVD bij coalitie Oude IJsselstreek, onderhandeling met Dorp en Plattelandbeweging geklapt op azc

De huidige coalitie in Oude IJsselstreek kan doorgaan, maar in een gewijzigde samenstelling. Lokaal Belang, PvdA-GroenLinks en CDA behouden hun meerderheid dankzij toetreding van de VVD (in totaal 14 zetels). De grote winnaar van de verkiezingen, de Dorp en Plattelandbeweging (DePB), blijft voorlopig aan de zijlijn staan.

WhatsApp Image 2026-04-09 at 16.53.13.jpeg

Westendorpse pluktuin voor het eerst vol tulpen: ‘Je merkt dat het in trek is’

De zon laat zich steeds vaker zien, bomen staan in bloei en tulpen kleuren weer volop het landschap. Ook bij de familie Hiddink is het seizoen begonnen. Naast hun Bed & Breakfast openden ze een pluktuin, waar bezoekers zelf tulpen komen plukken.

Martin Messing messenslijpen Repair Cafe.jpeg

Repair Café Silvolde viert 10-jarig jubileum: ‘Proberen niks weg te gooien’

Van broodrooster tot bot mes en van pop tot radio. Al tien jaar biedt het Repair Café in Silvolde een tweede leven aan diverse kapotte spullen. Martin Messing (71) was 9 april 2016 initiatiefnemer van het maandelijkse reparatiepunt in De Schuylenburgh. Op de Azoralocatie kan hij rekenen op een vast team vrijwilligers.

WhatsApp Image 2026-04-09 at 11.54.59.jpeg

Auto belandt in Aaltense Keizersbeek: geen gewonden

Een auto is donderdagochtend nabij de Haartsestraat in Aalten in het water beland. Er waren geen gewonden.