Ulft, Nederland
Terug

Sité gaat in 2017 investeren in woningen

28cea66fddf39ca220ef15c1d7c43005.jpg
Redactie REGIO8 |
"Investeren in 792 woningen, energiezuiniger maken van woningen, een gematigde huurverhoging en veelvuldig in gesprek met huurders", zo somt Sité Woondiensten de plannen voor het nieuwe jaar op. Directeur-bestuurder Claus Martinot van Sité legt uit: "Wij maken weloverwogen beslissingen om te investeren in onze woningen, een prettige woonomgeving en in onze dienstverlening, waarbij we onze financiële continuïteit nauwgezet bewaken en borgen."

In 2017 wordt onder meer gestart met het onder handen nemen van 342 appartementen aan de Doetinchemse Caenstraat. Ook worden sociale huurwoningen gerealiseerd aan de Ruimzichtlaan en op het Saronixterrein. In Steenderen laat Sité in totaal 94 woningen opknappen.
Foto: Google Maps

Lees ook

Fietspad.jpg

Gemeente koopt eigen fietspad in Silvolde voor 185 euro: papierwerk duurder dan asfalt

Oude IJsselstreek heeft een stuk fietspad in Silvolde gekocht voor 185 euro. Daarmee is de gemeente eindelijk eigenaar van een fietspad dat er al jaren ligt, dagelijks wordt gebruikt en al die tijd al door de gemeente werd onderhouden. Alleen juridisch gezien was het nog niet van haar.

IMG_5570.jpeg

Jongeren vernielen kunstwerk ‘Die Badende’ in Eibergen

Het kunstwerk ‘Die Badende’ in Eibergen is vorige week vernield door een groep jongeren. Het beeld stelt een vrouw voor die zich in een houding bevindt alsof ze bijna een duik in de Berkel wil nemen, waar het kunstwerk bij staat. De vernieling volgde op een woordenwisseling bij de nabijgelegen golfbaan.

Zaal Bronckhorst.png

Terugblik op raadsperiode Bronckhorst: grote dossiers, geklapte coalitie en afsplitsingen

Inwoners van Bronckhorst mogen op 18 maart weer naar de stembussen voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe blikken we terug op de afgelopen raadsperiode en de onderwerpen die het politieke debat tussen 2022 en 2025 het meest hebben bepaald. Grote dossiers als windenergie, asielopvang, woningbouw en landbouw zorgden niet alleen voor inhoudelijke discussies, maar hadden ook zichtbaar invloed op de verhoudingen binnen de gemeenteraad.

Kaars overlijden.jpg

Verslagenheid bij sportclub Eefde na dodelijk ongeval

Alle wedstrijden van sportclub Eefde zijn vandaag afgelast, na het ongeluk van vrijdag op zaterdagnacht waarbij twee jongens uit Eefde om het leven kwamen, meldt Omroep Gelderland. De twee dodelijke slachtoffers waren betrokken bij de sportclub. Op Facebook schrijft de club dat alle leden vanmiddag welkom zijn in de kantine om troost bij elkaar te zoeken.

Ted-.jpeg.JPG

Clubman Van de Pavert langer verbonden aan De Graafschap: 'Ted kent de club door en door'

Clubicoon Ted van de Pavert blijft ook de komende jaren verbonden aan zijn jeugdliefde De Graafschap. De oud-verdediger van de Superboeren heeft zijn contract als hoofdtrainer binnen de jeugdopleiding met twee seizoenen verlengd.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Burgemeester sluit woning ’s-Heerenberg na vondst ‘materialen’

De burgemeester van de gemeente Montferland, Anne-Marie Fellinger, heeft een woning aan de Krokusstraat 22 in ’s-Heerenberg gesloten. Het gaat om de bewuste woning waardoor vorige week zondag en maandag meerdere andere woningen ontruimd moesten worden.