gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Siri Worm na jaar klaar voor rentree

7aa800bc214fd7ed3c19fab43f911385.jpg
Redactie REGIO8 |

‘’Het is vrijdag precies een jaar geleden dat ik mijn voorste kruisband en binnenband afscheurde. Dat was net voor het WK en nu sta ik eindelijk weer op het veld’’, vertelt de speelster van FC Twente. ‘’Ik denk dat het belangrijkste is om nu weer ritme te krijgen. Ik hoop dat ik vrijdag weer bij de selectie zit omdat het dan letterlijk een jaar geleden is. Dat zou de cirkel helemaal rond maken.’’

Het huidige seizoen loopt langzaam ten einde, veel verwacht Worm er dan ook niet van voor haar persoonlijk. ‘’Ik probeer gewoon mijn bijdrage te leveren, mijn wedstrijden te pakken en op die manier belangrijk te zijn. Dit seizoen moet ik zoveel mogelijk meepakken.’’

Volgend seizoen staat voor het Nederlandse vrouwenvoetbal voor een groot deel in het teken van het Europees Kampioenschap dat wordt gehouden in eigen land. ‘’Het is echt fantastisch om in eigen land een EK te mogen spelen, ik hoop dat ik dan op mijn top ben’’, aldus de Doetinchemse speelster die aanstaande vrijdag toch stiekem voor FC Twente is wanneer De Graafschap de Tukkers ontvangt.

Lees ook

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.

PetitieBeek20.png

Petitie tegen eenrichtingsverkeer Beek ruim 1100 keer ondertekend: ‘Dit is een signaal’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek heeft zijn petitie tegen de eenrichtingsweg op de grens in Beek overhandigd aan de gemeente Montferland. Eerder vertelde hij dat hij veel omzet mist door de maatregel. Zijn actie heeft heel wat losgemaakt in het grensdorp. Ruim 1100 mensen hebben de petitie ondertekend.

20260305_143341.jpg

Auto-opfriscursus in Doetinchem valt in de smaak bij senioren: ‘Echt heel interessant’

Aan belangstelling geen gebrek bij de eerste opfriscursus van Veilig Verkeer Nederland in het 50+ Ontmoetingspunt Doetinchem. Zo’n vijftig Achterhoekse senioren lachten en luisterden donderdagmiddag naar rijschoolhouder en cursusleider Frank Massop, die uitgebreid stilstond bij rotondes, verkeersborden en verlichting.