gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Siri Worm na jaar klaar voor rentree

7aa800bc214fd7ed3c19fab43f911385.jpg
Redactie REGIO8 |

‘’Het is vrijdag precies een jaar geleden dat ik mijn voorste kruisband en binnenband afscheurde. Dat was net voor het WK en nu sta ik eindelijk weer op het veld’’, vertelt de speelster van FC Twente. ‘’Ik denk dat het belangrijkste is om nu weer ritme te krijgen. Ik hoop dat ik vrijdag weer bij de selectie zit omdat het dan letterlijk een jaar geleden is. Dat zou de cirkel helemaal rond maken.’’

Het huidige seizoen loopt langzaam ten einde, veel verwacht Worm er dan ook niet van voor haar persoonlijk. ‘’Ik probeer gewoon mijn bijdrage te leveren, mijn wedstrijden te pakken en op die manier belangrijk te zijn. Dit seizoen moet ik zoveel mogelijk meepakken.’’

Volgend seizoen staat voor het Nederlandse vrouwenvoetbal voor een groot deel in het teken van het Europees Kampioenschap dat wordt gehouden in eigen land. ‘’Het is echt fantastisch om in eigen land een EK te mogen spelen, ik hoop dat ik dan op mijn top ben’’, aldus de Doetinchemse speelster die aanstaande vrijdag toch stiekem voor FC Twente is wanneer De Graafschap de Tukkers ontvangt.

Lees ook

Coffeeshop0.png

Eigenaar coffeeshop Magic hoopt na explosies op gouden tip: ‘Wij denken dat dealers hierachter zitten’

Coffeeshop Magic in Doetinchem werd eind vorig jaar tot twee keer toe getroffen door explosies bij de gevel van het pand. Magic wil er alles aan doen om de daders te vinden en looft inmiddels 10.000 euro uit voor de gouden tip. Medewerker Mitchell* heeft een vermoeden uit welke richting de explosies komen.

Hengelo Gemeentehuis protest.jpeg

Omwonenden azc slepen gemeente voor de rechter: 'Amateurisme? Dat kun je best stellen'

Omwonenden voelen zich door de gemeente Bronckhorst bij de besluitvorming rond een asielzoekerscentrum (azc) achter het gemeentehuis in Hengelo te kakken gezet. Dat bleek dinsdag bij een rechtszaak die ze tegen de gemeente hadden aangespannen. Bewoners zijn ontevreden omdat de gemeente gemaakte afspraken over de locatie 'van tafel heeft geveegd'.

fdb34fd3-109d-4837-805c-498a67c8c8b1.jpg

Bestuurster gewond na botsing tegen boom op N319 bij Winterswijk

Een bestuurster is donderdagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval nabij Winterswijk. De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

GoudenHanden

Lijsttrekkers Montferland donderdagavond in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Met nog twee gemeenten te gaan, is donderdagavond Montferland aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

semvijverberg0.jpg

Hoger beroep in zaak baby Sem: patholoog en partner van verdachte worden gehoord

Een patholoog wordt opnieuw gehoord over de dood van baby Sem Vijverberg. Dat heeft het gerechtshof in Arnhem bepaald. De advocaten van de verdachte, de moeder van het kind, hadden daarom gevraagd.

260114--Visualisatie H2 Achterhoek plant.png

Lokale waterstof mogelijk duurzaam alternatief voor Achterhoekse industrie

Er is een volgende stap gezet naar de waterstoffabriek in Netterden, die er naar verwachting in 2027 staat. De gemeente Oude IJsselstreek slaat de handen ineen met de industrie om het gebruik van lokaal geproduceerde waterstof te verkennen.