gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Siri Worm na jaar klaar voor rentree

7aa800bc214fd7ed3c19fab43f911385.jpg
Redactie REGIO8 |

‘’Het is vrijdag precies een jaar geleden dat ik mijn voorste kruisband en binnenband afscheurde. Dat was net voor het WK en nu sta ik eindelijk weer op het veld’’, vertelt de speelster van FC Twente. ‘’Ik denk dat het belangrijkste is om nu weer ritme te krijgen. Ik hoop dat ik vrijdag weer bij de selectie zit omdat het dan letterlijk een jaar geleden is. Dat zou de cirkel helemaal rond maken.’’

Het huidige seizoen loopt langzaam ten einde, veel verwacht Worm er dan ook niet van voor haar persoonlijk. ‘’Ik probeer gewoon mijn bijdrage te leveren, mijn wedstrijden te pakken en op die manier belangrijk te zijn. Dit seizoen moet ik zoveel mogelijk meepakken.’’

Volgend seizoen staat voor het Nederlandse vrouwenvoetbal voor een groot deel in het teken van het Europees Kampioenschap dat wordt gehouden in eigen land. ‘’Het is echt fantastisch om in eigen land een EK te mogen spelen, ik hoop dat ik dan op mijn top ben’’, aldus de Doetinchemse speelster die aanstaande vrijdag toch stiekem voor FC Twente is wanneer De Graafschap de Tukkers ontvangt.

Lees ook

PaasloopMontferland.jpeg

Veertigste editie Paasloop in Kilder: een groeiend succes voor jong en oud

Tweede paasdag viert de paasloop in Kilder zijn veertig jarige jubileum. Wat begon als een kleinschalig initiatief door een groepje hardlopers, is uitgegroeid tot een niet meer weg te denken traditie. Het hardloopevenement dat jaarlijks plaatsvindt, wordt voornamelijk door vrijwilligers georganiseerd en sponsoren maken het mogelijk om alles te realiseren.

JamieOverbeekLordsofTram.jpeg

Jamie Overbeek (20) uit Ulft haalt hoogste score ooit en verbreekt meerdere records

De 20-jarige Jamie Overbeek uit Ulft heeft tijdens de kitesurfwedstrijd Lords of Tram meerdere records verbroken. Tijdens zijn Big Air wedstrijd wist de Ulftenaar de hoogste score ooit, en de eerste tien ooit te behalen. Later heeft hij ook het overall hoogterecord verbroken naar 42,3 meter met een zogenaamde ‘twintip’.

Maarten0.jpg

PRO wil na kritiek op coalitieadvies Doetinchem vooruitkijken: ‘Dit is ontzettend democratisch’

Na stevige kritiek op het coalitieadvies van de verkenner in de gemeente Doetinchem, blikt PRO-voorman Maarten op de Weegh terug op een bewogen donderdagavond. Waar andere partijen spreken van een ‘zwarte bladzijde’ en ‘achterkamertjespolitiek’, probeert hij de rust te bewaren en vooruit te kijken.

Paasvuur Zieuwent-11.jpeg

Over de grens branden de paasvuren volop: minder regels, meer samenzijn

Waar in de Achterhoek het organiseren van paasvuren steeds lastiger wordt, lijkt het nét over de grens een stuk eenvoudiger. In de gemeenten Bocholt en Isselburg worden dit jaar bij elkaar dertien paasvuren ontstoken. Daar draait het nog om waar het ooit voor bedoeld was: samenkomen, elkaar ontmoeten en de lente vieren.

e7e23284-0abe-4534-bb83-fdb161fb6516.jpg

Kwint weer goudhaantje als invaller: punt in Eindhoven

De Graafschap mag invaller Kyano Kwint bedanken. Door twee doelpunten van de negentienjarige spits kwamen de Doetinchemmers twee keer terug van een achterstand op bezoek bij FC Eindhoven. Een punt bleek het maximale: 2-2.

Tomesen10.jpg

Prijsstijging eieren trekt Achterhoekers naar lokale boeren

Wie tijdens de Paasdagen een brunch wil met een traditioneel eitje, merkt dat direct in de portemonnee. Uit een recente prijspeiling van de Consumentenbond blijkt dat de prijs per ei de afgelopen jaren aanzienlijk is gestegen. Boeren in de gemeente Doetinchem merken dit ook in de klandizie, doordat klanten rechtstreeks bij de boer hun eieren kopen.