gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Siri Worm na jaar klaar voor rentree

7aa800bc214fd7ed3c19fab43f911385.jpg
Redactie REGIO8 |

‘’Het is vrijdag precies een jaar geleden dat ik mijn voorste kruisband en binnenband afscheurde. Dat was net voor het WK en nu sta ik eindelijk weer op het veld’’, vertelt de speelster van FC Twente. ‘’Ik denk dat het belangrijkste is om nu weer ritme te krijgen. Ik hoop dat ik vrijdag weer bij de selectie zit omdat het dan letterlijk een jaar geleden is. Dat zou de cirkel helemaal rond maken.’’

Het huidige seizoen loopt langzaam ten einde, veel verwacht Worm er dan ook niet van voor haar persoonlijk. ‘’Ik probeer gewoon mijn bijdrage te leveren, mijn wedstrijden te pakken en op die manier belangrijk te zijn. Dit seizoen moet ik zoveel mogelijk meepakken.’’

Volgend seizoen staat voor het Nederlandse vrouwenvoetbal voor een groot deel in het teken van het Europees Kampioenschap dat wordt gehouden in eigen land. ‘’Het is echt fantastisch om in eigen land een EK te mogen spelen, ik hoop dat ik dan op mijn top ben’’, aldus de Doetinchemse speelster die aanstaande vrijdag toch stiekem voor FC Twente is wanneer De Graafschap de Tukkers ontvangt.

Lees ook

IMG_8053.JPG

Toeloop bij bouwplannen Gorssel: hoop op woning, maar inschrijving nog niet mogelijk

De belangstelling voor het woningbouwplan in het noordelijk deel van de Smitskamp in Gorssel is groot. Tijdens een inloopbijeenkomst in de Brinkkerk trok het plan een constante stroom bezoekers. Inschrijven voor een woning is echter nog niet mogelijk, benadrukt de gemeente Lochem.

KERKETTEN10.jpg

Ettense kerk ondergaat complete metamorfose: ‘Mensen werden emotioneel’

Na vier jaar voorbereiden en bijna een jaar intensief verbouwen is de Martinuskerk in Etten weer open. Niet meer alleen als kerk, maar als multifunctionele ontmoetingsplek met vier verschillende ruimtes. Volgens uitbater Stan Teunissen en voorzitter Peter Ketelaar moet het gebouw uitgroeien tot het nieuwe hart van het dorp.

DruRaad.jpg

Oude gemeenteraad moet stemmen of DRU-subsidie eerder overgemaakt wordt

Hoewel de uitslag van de verkiezingen al vastgesteld zijn en de raadsleden de nieuwe verhoudingen in de raad weten, vergadert de gemeenteraad van Oude IJsselstreek donderdag nog in oude samenstelling. Hét verkiezingsonderwerp staat weer op de agenda; het DRU Industriepark.

Informateurs.jpg

GBB schuift Ebbers en Oosterwijk naar voren als informateurs in Bronckhorst

De GBB heeft Dick Ebbers en Cees Oosterwijk voorgedragen als informateurs in de gemeente Bronckhorst. De partij wil daarmee vaart maken in de vorming van een nieuwe coalitie na de gemeenteraadsverkiezingen.

133835a0788373bcf175f86cfec3522c.jpg

De Graafschap hakt knopen door over aflopende contracten binnen selectie

De Graafschap heeft in aanloop naar het einde van het seizoen duidelijkheid gegeven over meerdere aflopende contracten binnen de selectie. Van vijf spelers zijn de opties gelicht, twee vertrekken en over één speler is nog geen definitief besluit genomen.

WhatsApp Image 2026-03-26 at 08.34.27.jpeg

Kop-staartbotsing Hengelo, geen gewonden

Twee bestuursters zijn donderdagochtend tegen 08.15 uur met elkaar in botsing gekomen op de Velhoekseweg in Hengelo. Niemand raakte gewond.