gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Siri Worm moet aan de bak bij Everton Ladies

b2b5c2add6a6130ff368dff1e0cfb38c.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik denk dat ik tijdens de voorbereiding flink moet afzien”, zegt Siri Worm. “We maken hele lange dagen, je bent gewoon een werkdag op de club.” De Doetinchemse werkt bij Everton dagelijks een ochtend- en een middagtraining af. “Wat is mooier dan dat ik kan leven van het voetbal?” De linksback rondde afgelopen maand haar HBO opleiding succesvol af, waardoor de interesse van Everton op een goed tijdstip kwam. “Ik denk dat ik ook toe was aan een nieuw stap, om mezelf te ontwikkelen. Dit was het perfecte moment om me alleen op voetbal te richten.”

Worm vliegt woensdag naar Liverpool, waar ze met teamgenoot Marthe Munsterman een woning zal betrekken in Liverpool. “Het voelde warm aan en er zijn fijne mensen, ik denk dat ik me er thuis ga voelen.” Bij Everton komt Siri meerdere bekenden tegen, onder meer Davy Klaassen en Ronald Koeman zijn bekende namen bij de heren.

Engelse competitie
Worm heeft alleen ervaring op het hoogste niveau in Nederland, maar de Doetinchemse weet wat ze kan verwachten van het Engelse voetbal. “Ik denk dat het gewoon een mooie competitie is in Engeland. Dat ik daar mag spelen, dat is fantastisch.” Komens seizoen speelt Everton Ladies voor het eerst op het hoogste niveau in Engeland.

Foto: Siri Worm

Lees ook

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.