gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Siri Worm moet aan de bak bij Everton Ladies

b2b5c2add6a6130ff368dff1e0cfb38c.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik denk dat ik tijdens de voorbereiding flink moet afzien”, zegt Siri Worm. “We maken hele lange dagen, je bent gewoon een werkdag op de club.” De Doetinchemse werkt bij Everton dagelijks een ochtend- en een middagtraining af. “Wat is mooier dan dat ik kan leven van het voetbal?” De linksback rondde afgelopen maand haar HBO opleiding succesvol af, waardoor de interesse van Everton op een goed tijdstip kwam. “Ik denk dat ik ook toe was aan een nieuw stap, om mezelf te ontwikkelen. Dit was het perfecte moment om me alleen op voetbal te richten.”

Worm vliegt woensdag naar Liverpool, waar ze met teamgenoot Marthe Munsterman een woning zal betrekken in Liverpool. “Het voelde warm aan en er zijn fijne mensen, ik denk dat ik me er thuis ga voelen.” Bij Everton komt Siri meerdere bekenden tegen, onder meer Davy Klaassen en Ronald Koeman zijn bekende namen bij de heren.

Engelse competitie
Worm heeft alleen ervaring op het hoogste niveau in Nederland, maar de Doetinchemse weet wat ze kan verwachten van het Engelse voetbal. “Ik denk dat het gewoon een mooie competitie is in Engeland. Dat ik daar mag spelen, dat is fantastisch.” Komens seizoen speelt Everton Ladies voor het eerst op het hoogste niveau in Engeland.

Foto: Siri Worm

Lees ook

groep foto.jpg

Achterhoekse actie 'Ren je rot in Rome' voor dierenartskosten: ''Diertjes lijden onnodig''

Zes fanatieke werknemers van de Achterhoekse zorgorganisatie Doezorg gaan de marathon van Rome lopen om geld in te zamelen voor ’t Krappaalpotje. Deze stichting biedt hulp bij het betalen van dierenartskosten voor Achterhoekers die minder te besteden hebben. Onder de actie genaamd ‘Ren je Rot in Rome’ hopen de sportievelingen op 22 maart een geldbedrag van 3500 euro op te halen voor de stichting.

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.