Ulft, Nederland
Terug

Siner-Sir gaat naar PvdA in Oude IJsselstreek

e44d84249310a25504b004e029d80df8.jpg
Redactie REGIO8 |

“Partij van de Arbeid staat voor ‘de sterkste schouders dragen de sterkste lasten’”, aldus raadslid Gülden Siner-Sir. “Dit is een kerngedachte die we moeten blijven uitdragen en die ik zelf ook koester.” De oud-fractievoorzitter van Lokaal Belang zal in de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart meedenken over het partijprogramma van de PvdA. Ton Menke, fractievoorzitter van de sociaaldemocraten, is erg blij met de komst van Siner-Sir. “Het is gewoon een heel mooi mens”, zegt Menke. “Ze is integer, geloofwaardig, ze heeft een groot netwerk en veel kennis.”

De Partij van de Arbeid verloor in 2014 twee van de vijf zetels in de raad van Oude IJsselstreek. “Ik denk dat de economische crisis daar een bepaalde rol in heeft gespeeld”, zegt Siner-Sir. “Dat heeft wat met het vertrouwen van mensen gedaan. Het is nu aan de PvdA om alles op alles te zetten dat vertrouwen weer terug te krijgen.” Menke hoopt met de komst van de Silvoldse politica, en haar vele voorkeursstemmen, weer winst te boeken in maart. “Ze heeft een groot netwerk en we zoeken altijd mensen voor de lijst die kwaliteit hebben, maar ook een zekere achterban meebrengen."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.

OrionStarsFener0.jpg

Einde Europese campagne Orion na nederlaag in Istanboel

Het Europees avontuur van het Doetinchemse Orion Stars zit erop na de nederlaag tegen Fenerbahçe Spor Kulübü. In de kwartfinale van de CEV Volleyball Cup werd het donderdagavond in Istanboel 3-0.

Dijkhuizen20.jpg

Superboeren gaan voor drie uit drie tegen Jong-ploegen: El Kadiri terug in de basis

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de derde overwinning op rij. Op de eigen Vijverberg treffen de Doetinchemmers met Jong FC Utrecht voor de derde week op rij een ‘Jong-ploeg’. De Domstedelingen bezetten de twaalfde plaats en maken volgens Marinus Dijkhuizen een goed seizoen door.