Ulft, Netherlands

Scooterrijder gewond na botsing met bedrijfsbusje in Doetinchem

De bestuurder van een scooter is vrijdagochtend op een bedrijfsbusje gebotst in Doetinchem. De scooterrijder wilde afslaan richting een bedrijventerrein en botste toen op het busje.
Redactie REGIO8 | 21 oktober 2022 11:56 | Aangepast op 21 oktober 2022 11:56
Het ongeval vond rond 10.30 uur plaats op de kruising van de Havenstraat en de Industriestraat. De bestuurder van het bedrijfsbusje kwam vanuit het bedrijventerrein en wilde rechtsaf slaan richting het centrum. Hij botste daarbij echter op de scooterrijder, die de binnenbocht nam toen hij vanaf de Havenstraat afsloeg.

De scooterrijder is na het ongeval door ambulancepersoneel meegenomen naar het ziekenhuis. Welke verwondingen hij heeft opgelopen, is niet bekend. De bestuurder van het bedrijfsbusje kon zijn weg na het ongeval vervolgen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Doetinchem|

Lees ook

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

22-jarige man uit Doetinchem veroordeeld voor medeplegen brandstichting in Beuningen

Een 22-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld voor het medeplegen van brandstich...

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Voormalig gevangenis De Kruisberg in Doetinchem verkocht na jaren van onduidelijkheid

Voormalig gevangenis De Kruisberg in Doetinchem is verkocht. Het Rijksvastgoedbedrijf, nu nog de eig...