Ulft, Netherlands

Ruurlose bloembindster naar EK in Zweden

Regio8 | 30 november 2016 11:31 | Aangepast op 30 november 2016 11:31

“Het is supergaaf om met iets wat je leuk vindt om te doen naar een EK te gaan”, vertelt Carmen Geurtsen trots. Het 22-jarige talent uit Ruurlo probeert zichzelf te blijven en haar Achterhoeks persoonlijkheid te gebruiken om te winnen. “Ik probeer gewoon nuchter te blijven, mijn ding te doen en niet veel na te denken. Gewoon focussen. Ik denk daarnaast ook dat het wel typisch Achterhoeks is om gewoon rustig te blijven.”

De bloembindster was voor haar vertrek naar Scandinavië al hard aan het oefenen om haar bindtechnieken te verbeteren. “Ik ben goed aan het oefenen op mijn vormgeving en mijn kleurgebruik. Ik probeer ook iets anders te maken dan anderen.”

Geurtsen gaat van 1 tot en met 3 december tegen haar concurrenten strijden voor de Europese titel. Zondag 4 december wordt de winnaar van het Europees Kampioenschap bekend gemaakt.

Foto: REGIO8

Lees ook

Nieuw zorggebouw naast Slingeland Ziekenhuis gaat 'IJsselbrink' heten

Het nieuwe zorggebouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem krijgt de naam 'IJsselbrink'. De n...

Keupers Kerst | Hans Keuper op bezoek bij het verzorgingshuis #3

De allermooiste tijd van het jaar is aangebroken: kerst! In de driedelige-serie Keupers Kerst gaat d...

Doetinchem herdenkt oorlogsslachtoffers met kaarslicht tijdens Lichtjesavond

Militairen en andere mensen die tijdens de Tweede Wereldoorlog hun leven gaven voor onze vrijheid wo...

Clara (83) maakt al jaren kerstkaartjes voor ouderen: niemand mag vergeten worden

Denk je aan kerst, dan denk je aan gezellige kerstmuziek, de kerstman, een prachtig versierde boom ...

Motorstandbeeld na mislukte stunt terug in Bronckhorst

Het ‘geleende’ motor-standbeeld uit Hengelo heeft inmiddels een flinke toertocht achter de rug. Wat ...

Nederlandse en Duitse boeren zoeken samen oplossingen tegen droogte

Wateroverlast in de dorpen in 2010, extreme droogte in 2018 en 2019 en opnieuw kritieke waterstanden...