Ulft, Netherlands

Ruurlose bloembindster naar EK in Zweden

Regio8 | 30 november 2016 11:31 | Aangepast op 30 november 2016 11:31

“Het is supergaaf om met iets wat je leuk vindt om te doen naar een EK te gaan”, vertelt Carmen Geurtsen trots. Het 22-jarige talent uit Ruurlo probeert zichzelf te blijven en haar Achterhoeks persoonlijkheid te gebruiken om te winnen. “Ik probeer gewoon nuchter te blijven, mijn ding te doen en niet veel na te denken. Gewoon focussen. Ik denk daarnaast ook dat het wel typisch Achterhoeks is om gewoon rustig te blijven.”

De bloembindster was voor haar vertrek naar Scandinavië al hard aan het oefenen om haar bindtechnieken te verbeteren. “Ik ben goed aan het oefenen op mijn vormgeving en mijn kleurgebruik. Ik probeer ook iets anders te maken dan anderen.”

Geurtsen gaat van 1 tot en met 3 december tegen haar concurrenten strijden voor de Europese titel. Zondag 4 december wordt de winnaar van het Europees Kampioenschap bekend gemaakt.

Foto: REGIO8

Lees ook

Er komt een dakdekker voor lekkende Pickerhal in Eibergen

De gebruikers van de Pickerhal in Eibergen bedrijven hun sport in een lekkende sporthal. Maar er wor...

Almen wil ‘energie in dorp’ verzilveren met Dorpendeal van 8 ton

Organisaties in Almen willen de leefbaarheid in het dorp versterken via de Dorpendeal; een financiee...

Auto vat vlam bij woning in Doetinchem, politie doet onderzoek

Aan de Nieuweweg in Doetinchem is in de nacht van dinsdag op woensdag een auto in brand gevlogen. Ho...

Man zwaargewond na ongeluk in bedrijfshal Lichtenvoorde

Een man is woensdagochtend zwaargewond geraakt nadat hij bekneld kwam te zitten tussen een rolluik v...

Overleden fietser bij Hummelo is 82-jarige man uit Bronckhorst

De fietser die dinsdagmiddag is overleden bij een ongeval bij Hummelo, is een 82-jarige man uit Bron...

Gaanderen kijkt vooruit met nieuw dorpsplan voor komende vijf jaar

De Dorpsraad Gaanderen heeft haar nieuwe Dorpsplan ‘Umkieken naor mekaar…’ gepresenteerd. Het docume...