Ulft, Netherlands

Ruim vijftig nieuwe stempassen voor inwoners Berkelland

In Berkelland konden door een technische fout dubbele stempassen worden bezorgd op verschillende adressen. Meer dan vijftig personen hebben daarom nieuwe stempassen gekregen van de gemeente.
Redactie REGIO8 | 14 maart 2023 10:16 | Aangepast op 14 maart 2023 10:16
De leverancier van de stempassen startte een onderzoek nadat meerdere bezorgde inwoners aanklopten bij het gemeentehuis. Uit daaropvolgend onderzoek bleek dat er in totaal 51 mensen mogelijk dubbele stempassen opgestuurd hebben gekregen. Het gaat om inwoners van Eibergen en Geesteren. Zij hebben allen bezoek gekregen van medewerkers van de gemeente die uitleg hebben gegeven over de situatie.

De medewerkers hebben daarnaast een vervangende stempas overhandigd voor de komende verkiezingen. Oorzaak van de dubbele stempassen was volgens de gemeente een storing bij de drukker.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Code oranje voor de Achterhoek: gladheid en sneeuw verwacht

Vanwege gladheid en verwachte sneeuwval heeft het KNMI voor woensdag code oranje afgegeven voor de A...

Botsing met meerdere voertuigen op berucht kruispunt bij Hengelo

Bij een botsing in Hengelo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Wel is er een flinke verkeers...

Werkzaamheden Julianaplein Doetinchem door winters weer uitgesteld

De werkzaamheden aan de kruising van de J.F. Kennedylaan en het Julianaplein in Doetinchem, die op 5...

Historisch tramstation Gorssel in handen van lokale stichting

Het historische tramstation in Gorssel heeft een nieuwe eigenaar. Het gebouw uit 1926 is overgedrage...

Deelnemers trotseren ijzige kou tijdens jubilieumeditie Survivalrun Beltrum

De oudste survivalrun van Nederland werd deze zondag voor de 35e keer in Beltrum gehouden. Ongetrain...

Van Koningsdag tot explosies: Doetinchem kende een bewogen jaar

Traditiegetrouw blikt REGIO8 terug met de Achterhoekse burgemeesters op het afgelopen jaar. Voor bur...