Ulft, Nederland
Terug

Rockband Kaiser Chiefs op de Zwarte Cross

d024eb878a09049b5a44a52e83eced33.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het is een enorme lijst", aldus Ilja Vaags namens de organiserende Feestfabriek over de nieuw gepresenteerde artiesten. "Met onder meer Happy Hardcore, Exoticana, reggae en van alles wat." Vaags is met name enthousiast over de rockband Kaiser Chiefs uit Engeland. "Zij hebben in 2012 een geweldig optreden gegeven met een sprong over het hoofdpodium. Dat moment zal een hoop Zwarte Crossers nog wel in het geheugen gegrift staan."

De Zwarte Cross verwacht met de nieuwe namen voor het eerst in de geschiedenis voor de start van het festival uit te verkopen. "Dat zou ook weer een primeur zijn", vertelt Vaags. "De teller staat nu op 88%, dus met iets meer dan vierduizend kaarten over, zijn we er bijna door."

De Zwarte Cross begint dit jaar op donderdag 12 juli en duurt tot zondag 15 juli.

Foto: REGIO8

Lees ook

Novi0.png

Novi Rabelink uit Doetinchem geeft gebruikte bloemen een tweede leven

Novi Rabelink haalt gebruikte bloemen op bij crematoria, beurzen en bruiloften om te voorkomen dat ze worden weggegooid. De bloemen krijgen van haar een tweede kans. Ze maakt er nieuwe boeketten van en deelt deze uit bij verzorgingshuizen, dagbestedingen en de voedselbank.

berkellandRaad.jpg

De keuze is reuze in Berkelland, nog even

De keuze is reuze in Berkelland. Nog even. Op 18 maart is de versplintering passé, dan kunnen de kiezers in het stemhokje nog bij zes partijen een hokje rood maken. In plaats van de huidige elf, verdeeld over 27 zetels.

Babour eigen foto.jpg

Van Didam naar Dubai: Babour blijft nuchter ondanks onrust in Midden-Oosten

Ondanks de onrust in het Midden-Oosten voelt de geboren en getogen Didammer Babour Hamayon zich nog veilig in Dubai. Een jaar geleden verruilde hij het dorp in de Achterhoek voor de miljoenenstad in de Verenigde Arabische Emiraten. Zijn moeder maakt zich wel zorgen, maar terug naar Nederland wil hij nog niet.

Schermafbeelding 2026-03-04 122231.png

Voertuig verwoest door brand op A18 ter hoogte van Doetinchem, bestuurder ongedeerd

Een auto is woensdagochtend volledig uitgebrand op de A18 ter hoogte van Doetinchem. De brand zorgde enige tijd voor vertraging op de snelweg.

WhatsApp Image 2026-03-03 at 20.46.25.jpeg

Automobilist schiet tuin in bij ongeval in Wehl

Een automobilist is dinsdagavond in Wehl gewond geraakt nadat hij in botsing kwam met een andere auto en vervolgens richting een nabijgelegen tuin schoot. De persoon is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-03-03 at 21.15.28.jpeg

KIJK | Verkiezingsdebat Oude IJsselstreek gemeenteraadsverkiezing 2026

De negen lijsttrekkers van de gemeente Oude IJsselstreek zijn dinsdagavond met elkaar in debat gegaan. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de komst van een asielzoekersdorp, woningbouw en de toekomst van de DRU. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Oude IJsselstreek terug.