Ulft, Netherlands

Robbemond nieuwe trainer De Graafschap

Reinier Robbemond is door De Graafschap aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 49-jarige trainer uit Dordrecht tekent voor twee jaar en is daarmee de opvolger van Mike Snoei.
Regio8 | 16 juni 2021 16:16 | Aangepast op 16 juni 2021 16:16
"We zijn zeer verheugd dat we Reinier als nieuwe hoofdtrainer kunnen presenteren", aldus manager voetbalzaken Peter Hofstede. "Na het afscheid van Mike Snoei hebben we de tijd genomen in de zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer. We hebben ons breed georiënteerd om tot de beste keuze te komen. We hebben met elkaar een profielschets opgesteld waar een nieuwe trainer aan moest voldoen. Daar past Reinier perfect bij. Hij heeft ervaring als trainer - in zowel binnenland als buitenland - en heeft een duidelijke voetbalvisie die aansluit bij waar we met de club heen willen." Reinier Robbemond kijkt uit naar zijn terugkeer naar De Graafschap: "Na een geweldige, succesvolle periode bij een topclub als Maccabi Tel Aviv mag ik nu terugkeren als hoofdtrainer bij deze mooie club. Ik heb als speler hier een geweldige tijd meegemaakt met altijd een volle Vijverberg waar het fantastische publiek je altijd steunde tot de laatste seconde. Nu mag ik als trainer met mijn staf en spelers ervoor zorgen dat we in die zelfde sfeer successen mogen gaan boeken. Ik kijk er erg naar uit om te gaan beginnen aan deze mooie uitdaging."

Robbemond speelde eerder in de periode van 2004 tot en met 2009 zestig duels voor De Graafschap en was daarin éénmaal trefzeker. De Dordtenaar was eerder onder meer trainer van TOP Oss en Jon AZ. De afgelopen maanden was Robbemond actief in Israel, waar hij assistent-trainer was bij Maccabi Tel Aviv en met de topclub als tweede eindigde in de competitie. Ook was Robbemond in 2018 enkele maanden interim-trainer van Willem II na het ontslag van Erwin van de Looi in Tilburg.

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt vanuit Silvolde een weekend met rustig herfstweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Landelijke ophokplicht vanwege vogelgriep

In Nederland is opnieuw een landelijke ophokplicht ingesteld voor pluimvee vanwege een uitbraak van ...

Suzan & Freek kondigen Gelredomeshows aan: 'We gaan het leven vieren'

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek heeft twee concerten aangekondigd in stadion Gelredome in Arnhem....

Auto botst met sleepwagen op N315 bij Borculo

Bij een ongeval op de N315 nabij Borculo is een auto in botsing gekomen met een sleepwagen. Er raakt...

Bronckhorster raad stemt in met opvanglocaties in Hengelo en Vorden

De gemeenteraad van Bronckhorst heeft ingestemd met de komst van twee opvanglocaties voor tachtig al...

Bunzing en steenmarter zorgen voor maanden vertraging woningen Didam

De gemeente Montferland en woningcorporatie Plavei zetten er flink druk achter begin dit jaar. De de...