Ulft, Nederland
Terug

Relschoppers opgepakt na conflict in stad

f1964dbd19cbf1bc62af4e9a43e91d3c.jpg
Redactie REGIO8 |
"In een uitgaansgelegenheid was een conflict ontstaan dat zich vervolgens buiten voortzette", zo laat de politie weten. "Omdat de situatie driegde uit de hand te lopen werd door de aanwezige agenten assistentie gevraagd om de orde en rust te herstellen. Nadat de politie de aanhouding had verricht en partijen had gescheiden keerde de rust terug." Een 23-jarige man uit Doetinchem werd ’s nachts al aangehouden voor opruiing en verstoring van de openbare orde.

De volgende ochtend is ook een 22-jarige man uit Doetinchem aangehouden. Hij wordt verdacht van een poging tot zware mishandeling. De politie laat weten de zaak in onderzoek te hebben.

Foto: REGIO8

Lees ook

StationVoorst0.jpg

Renovatie station Vorden op stoom: eerste activiteiten mogelijk in oktober

Na bijna twee jaar lijkt de renovatie van station Vorden eindelijk op te schieten. Als het aan Peter Meulenbroek van stichting VORST ligt, krijgt de benedenverdieping van het verpauperde gebouw snel een nieuwe invulling, met onder andere een koffietent en een expositieruimte.

montferland.jpg

Montferland haalt achterstand plaatsen statushouders in

De gemeente Montferland heeft de achterstand bij het huisvesten van statushouders ingehaald. Dat blijkt uit een raadsbrief van het college. Aan het begin van 2025 had de gemeente nog een achterstand van 42 personen. Aan het einde van het jaar is dat omgebogen naar een positief saldo van drie.

FlyerExplosie2.jpg

Doetinchemse coffeeshop Magic looft vijfduizend euro uit voor gouden tip explosies

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft een beloning van vijfduizend euro uitgeloofd voor de gouden tip, die leidt tot de aanhouding en veroordeling van de daders van de explosies bij de coffeeshop. Mensen die meer weten over de explosies kunnen contact opnemen met de politie, dit kan ook anoniem.

fc87cd8cee92c76691615d0e6cbb8473.jpg

Doetinchem en Bronckhorst zien niets in nieuwe locatie voor uitbreiding hoogspanningsstation

De gemeenten Doetinchem en Bronckhorst hebben gezamenlijk een zienswijze ingediend over de plannen om het hoogspanningsstation in Langerak, nabij Doetinchem, uit te breiden. Hoewel de provincie en netbeheerder TenneT meerdere locaties voor uitbreiding onderzoeken, pleiten beide gemeenten voor uitbreiding op de huidige locatie, wel met aandacht voor belangrijke voorwaarden.

Geblurred.jpg

Personenauto en lijnbus botsen in Doetinchem: één gewonde

Een automobilist raakte woensdagmiddag gewond bij een aanrijding in Doetinchem op de kruising van de Waalseweg met de Doetinchemseweg. De man is voor controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Bloemenkampfiets.jpeg

Waar in Lochem krijgen fietsen Oekraïners onderdak? Niet in de Bloemenkamp

Martin van Nus zoekt een plek waar hij fietsen voor Oekraïners mag stallen en repareren. De vrijwilliger kon terecht in een garagebox van de Bloemenkamp in Gorssel, maar kijkt vanwege de geplande sloop naar een andere locatie in de gemeente.