Ulft, Netherlands

Regen stopt Vierdaagse deelnemers niet

Regio8 | 4 augustus 2016 09:46 | Aangepast op 26 november 2021 18:51

“Je ziet toch dat de opkomst vandaag een stukje minder is. Ik geef de mensen eigenlijk ook geen ongelijk”, zegt Ingri Imenkamp van de organisatie. “Omdat het natuurlijk rotweer is. Het slechtste weer wat we kunnen hebben.”

Ondanks het herfstachtige weer, pakte een kleine tweeduizend man toch de fiets. “Het regende flink onderweg, we hebben flinke hoosbuien gehad. Maar we hebben er heerlijk van genoten", aldus een fietsster die samen met haar man binnen kwam, vlak voor de zwaarste buien. Van schuilen was onderweg geen sprake. “Daar is geen beginnen aan, dan was ik nu nog niet hier geweest." 

De deelnemers komen van ver om mee te doen aan de fietstocht door de regio. Zo ook een Brabants stel uit Zundert. “Ik vind het landschap heel mooi. Het is prachtig. Je ziet de boerderijen nog van vroeger. Mooie veestallen die vernieuwd worden, heel mooi.”

Lees ook

Doetinchem draagt Koningsdag-stokje over aan Dokkum: 'Ik zou Normaal willen overnemen'

Het is inmiddels alweer bijna acht maanden geleden, maar toen stond heel Doetinchem op zijn kop tijd...

Groei van het aantal pabo-studenten zet zich voort in Doetinchem

Iselinge Hogeschool in Doetinchem ziet dit studiejaar opnieuw een groei in het aantal nieuwe student...

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...