Ulft, Netherlands

Regen stopt Vierdaagse deelnemers niet

Regio8 | 4 augustus 2016 09:46 | Aangepast op 26 november 2021 18:51

“Je ziet toch dat de opkomst vandaag een stukje minder is. Ik geef de mensen eigenlijk ook geen ongelijk”, zegt Ingri Imenkamp van de organisatie. “Omdat het natuurlijk rotweer is. Het slechtste weer wat we kunnen hebben.”

Ondanks het herfstachtige weer, pakte een kleine tweeduizend man toch de fiets. “Het regende flink onderweg, we hebben flinke hoosbuien gehad. Maar we hebben er heerlijk van genoten", aldus een fietsster die samen met haar man binnen kwam, vlak voor de zwaarste buien. Van schuilen was onderweg geen sprake. “Daar is geen beginnen aan, dan was ik nu nog niet hier geweest." 

De deelnemers komen van ver om mee te doen aan de fietstocht door de regio. Zo ook een Brabants stel uit Zundert. “Ik vind het landschap heel mooi. Het is prachtig. Je ziet de boerderijen nog van vroeger. Mooie veestallen die vernieuwd worden, heel mooi.”

Lees ook

Inbraak bij sportzaak in Borculo: acht fietsen gestolen

Bij een sportzaak in Borculo hebben inbrekers in de nacht van donderdag op vrijdag acht fietsen gest...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

Oude IJsselstreek verhoogt subsidies voor verenigingen en evenementen

Verenigingen en evenementen krijgen vanaf volgend jaar meer subsidie van de gemeente Oude IJsselstre...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een bewolkt weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

RegioExpres tussen Arnhem en Doetinchem laat langer op zich wachten

De komst van de RegioExpres in de Achterhoek loopt vertraging op. De snelle trein tussen Arnhem, Doe...

Politie vermoedt dat drugslab brand veroorzaakte in schuur Velswijk

De politie heeft een vermoeden dat de schuur die donderdagmiddag verloren is gegaan bij een brand in...