gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Regen stopt Vierdaagse deelnemers niet

bf3ad2e7efa4b970385f6f4cd615eeda.jpg
Redactie REGIO8 |

“Je ziet toch dat de opkomst vandaag een stukje minder is. Ik geef de mensen eigenlijk ook geen ongelijk”, zegt Ingri Imenkamp van de organisatie. “Omdat het natuurlijk rotweer is. Het slechtste weer wat we kunnen hebben.”

Ondanks het herfstachtige weer, pakte een kleine tweeduizend man toch de fiets. “Het regende flink onderweg, we hebben flinke hoosbuien gehad. Maar we hebben er heerlijk van genoten", aldus een fietsster die samen met haar man binnen kwam, vlak voor de zwaarste buien. Van schuilen was onderweg geen sprake. “Daar is geen beginnen aan, dan was ik nu nog niet hier geweest." 

De deelnemers komen van ver om mee te doen aan de fietstocht door de regio. Zo ook een Brabants stel uit Zundert. “Ik vind het landschap heel mooi. Het is prachtig. Je ziet de boerderijen nog van vroeger. Mooie veestallen die vernieuwd worden, heel mooi.”

Lees ook

Steekincident Theemanstraat 2

Steekincident in woning Doetinchem, verdachte aangehouden

De politie doet onderzoek naar een mogelijk steekincident in Doetinchem. Rond 03.30 kwam een melding binnen van een conflict waar mogelijk een steekincident had plaatsgevonden in een woning aan de Theemanstraat in Doetinchem. Ter plaatse aangekomen trof de politie “vier mensen in de woning aan, waarvan één persoon lichtgewond was”, zegt een woordvoerder van de politie.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”

Munitie.jpg

Jonge magneetvisser haalt honderden kogels uit Doetinchemse water: ‘Jongensdroom die uitkomt’

Wat begon als een gewone middag magneetvissen, eindigde maandag in een opmerkelijke ontdekking voor de 18-jarige Ronan Tilstra en zijn vrienden in Doetinchem. Tijdens het vissen haalde de groep een zwaar object uit het water. Al snel bleek het te gaan om een munitiekist, gevuld met honderden kogels.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Ex-militair (23) uit Beek verdacht van handel in drugs en wapens, celstraf geëist

Hij zou gehandeld hebben in onder andere revolvers en gaspistolen en betrokken zijn bij MDMA-, crystal meth- en cocaïneproductie- en handel. De rechtbank in Arnhem behandelde deze maandag de zaak tegen een 23-jarige ex-militair uit Beek (gemeente Montferland).

LEV Isseldoks (16).JPG

LEV voelt zich thuis aan het water in Doetinchem: 'Eindelijk is de Oude IJssel echt betrokken'

Na jaren op een toplocatie in de binnenstad van Doetinchem heeft restaurant LEV de stap gezet naar een nieuwe plek aan de Oude IJssel, in de wijk Iseldoks. Een opvallende verhuizing, aangezien de oude locatie lag aan een drukke looproute richting het centrum. Toch bleek de stap minder spannend dan vooraf gedacht, mede door het nieuwe gebied rondom de Oude IJssel.