gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Recept 'beste bockbier' uit Rha uitontwikkeld

ddea00a697977506d747c97b2c53ad2d.jpg
Redactie REGIO8 |

"Ik heb mijn recept van het IJsselbock elk jaar iets geperfectioneerd. Ik heb het nu wel meer bijzonder gemaakt om er een ondergistend bier ervan te maken", vertelt Gammage. "De meeste brouwers gebruiken een bovengist soort, en ik heb nu voor het eerst een ondergist soort gebruikt. Het is een bockbier die ik niet zo snel meer zou gaan veranderen." Tijdens de wedstrijd in Texel werd het IJsselbock verkozen tot 'Het lekkerste Bockbier van Nederland'.

"We zaten lekker met elkaar aan een tafel een biertje te drinken toen het bekend werd wie de prijs 'Het lekkerste Bockbier' gewonnen had. Het is echt ongelooflijk dat het nu voor de vierde keer gebeurd is", aldus Steve Gammage, eigenaar van Brouwerij Rodenburg. "De eerste keer dat wij wonnen was het ongelooflijk, maar nu vier keer op een rij. Het heeft Bronkhorst brouwerij echt in the picture gebracht als een mooi brouwerij uit de Achterhoek."

Foto: REGIO8

Lees ook

Poster actiegroep Omroep GLD.jpg

Gaanderen verzet zich tegen uitbreiding industrieterrein

Inwoners van Gaanderen vrezen voor verlies van een groen gebied tussen hun dorp en Doetinchem. De ambitie van de gemeente voor de uitbereiding van industriegebied Akkermansweide viel omwonenden begin dit jaar rauw op hun dak. Zij maken zich zorgen over de komst van grote magazijnen, druk op het verkeer en het verdwijnen van natuur. Onterecht, vindt de gemeente Doetinchem.

112ActionDoetinchemGeblurd.jpg

Man met vaas op hoofd geslagen bij ruzie in Doetinchem

In de Stationsstraat in Doetinchem vond zondagmiddag een vechtpartij plaats. Een man en vrouw werden meegenomen naar het politiebureau.

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.