Ulft, Netherlands

Ravage na inbraak in vishandel 's-Heerenberg

Bij vishandel Wennekes in ’s-Heerenberg is tussen zaterdagmiddag en maandagochtend ingebroken. Daarbij is een ware ravage achtergelaten in het bedrijf.
Regio8 | 20 januari 2020 10:54 | Aangepast op 20 januari 2020 10:54
De dieven zouden via het dak het pand aan Weteringstraat hebben betreden. Door een gat in de zoldervloer te maken konden ze vervolgens de productieruimte betreden, waar een grote bende is achtergelaten. Volgens personeel van de vishandel zelf is daarbij niks buitgemaakt.

De politie is maandag ter plaatse gekomen en heeft een onderzoek ingesteld. Daarbij worden agenten geassisteerd door de brandweer, die ter plaatse is gekomen met een hoogwerker.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee auto's zwaar beschadigd door brand in Doetinchem: politie doet onderzoek

In de nacht van maandag op dinsdag zijn aan de Beethovenlaan in Doetinchem twee voertuigen ernstig b...

Groep wandelaars voorkomt grote bosbrand bij Ruurlo

Een groep oplettende wandelaars heeft maandagavond voorkomen dat er een grote brand is ontstaan in h...

22-jarige doelman Ties Wieggers tot zomer 2027 bij De Graafschap

Doelman Ties Wieggers verlengt zijn contract bij De Graafschap tot zomer 2027 met optie voor nog een...

Annemiek Jetten tijdelijk aan het roer als burgemeester van Winterswijk

Annemiek Jetten (61) is maandag door commissaris van de Koning Daniël Wigboldus officieel beëdigd al...

Fonteintjes in Doetinchems plantsoen stonden tijdelijk droog: dit is waarom

Het Mark Tennantplantsoen is voor jong en oud een bekende plek om even af te koelen bij de fonteintj...

Twee gezochte mannen opgepakt bij grenscontrole op A3 bij Elten

De federale politie, Bundespolizei (BPOL), heeft vrijdag 20 juni twee mannen aangehouden bij grensco...