gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Primeur pannenkoekenprinter in Ruurlo

f9e870133a4a073f5adfb1cfc41717be.jpg
Redactie REGIO8 |

“Het komt van een kickstartersproject uit Amerika”, vertelt kok Rob Weijers. Met de pannenkoekenprinter kunnen speciale vormen en kleuren worden gemaakt. “Het duurt ongeveer tien minuten, maar het ligt aan de complexiteit van het ontwerp.” Zijn geprinte pannenkoeken dan wel net zo lekker? “De printer doet helemaal niets met de smaak. Wat je erin doet, is wat eruit komt.”

De bakkers uit Ruurlo hebben niet eens de hoofdprijs hoeven betalen voor het unieke apparaat. “De printer kost ongeveer vijfhonderd dollar in Amerika. Je kan hem helemaal zelf in elkaar zetten. Hij wordt nog verbeterd met software updates.” De klanten van de Heikamp zien volgens de kok geen hogere prijzen op de menukaart. “De prijs is natuurlijk relatief laag, want er gaan maar weinig beslag op een printje.”

Op 10 augustus wordt de pannenkoekenprinter gepresenteerd bij de Ruurlose Pompdagen. Vanaf dan kunnen mensen ook in het restaurant terecht voor een geprinte pannenkoek.

Lees ook

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.

67aa6302fdf30f1df00ff5350d3428a9.jpg

Mark S. (32) veroordeeld tot 10 jaar cel en tbs voor verkrachting en grootschalige sextortion

Borculoër Mark S. is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 10 jaar en tbs met dwang. Hij hield jarenlang tientallen meisjes in zijn greep door hen online af te persen en te chanteren met naaktfoto's en video's. Veel vrouwen waren destijds minderjarig. "De slachtoffers zijn voor het leven getekend", zegt de rechtbank.

Schermafbeelding 2026-04-10 101344.png

WK voetbal krijgt Achterhoeks tintje: Dieperink als VAR naar eindtoernooi

Het WK voetbal krijgt komende zomer een duidelijk Achterhoeks tintje. De 37-jarige videoscheidsrechter Rob Dieperink is geselecteerd voor het grootste podium in het internationale voetbal. Het toernooi wordt dit jaar gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

GWWP.png

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Didam een weekend met twee gezichten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit de festivaltent van Doorgedraaid Festival in Didam, voorspelt de weerboer een weekend met twee gezichten.